Türk Telekom internet bağlatırken farklı modem kullanmak

Celal coşkun

Hectopat
Arkadaşlar merhaba biz Türk Telekom'dan internet bağlatacağız. Ben de keenetic omni DSL almayı düşünüyorum. Bunlar bağlamaya geldiklerinde benim modemi kullanarak kurulum yapabilirler mi? Yoksa kendi getirdikleri modemi kullanarak mı kurulumu yaparlar? Bir de ben bu modemi aldığım zaman benim interneti bağladıkları zaman kullanabilirim değil mi, bir sıkıntı olmaz?
(Bir de ek olarak müşteri hizmetlerini arayacağım zaman kendi modemim olduğunu söyleyeceğim, yani benden modem parası tahsil etmeyecekler.)

Yaparlar rica ederseniz, yapmazlarsa da kullanıcı adınızı ve şifrenizi alıp siz yaparsınız.
Tak çalıştır şeklinde kullanabilirim demi
Yaparlar rica ederseniz, yapmazlarsa da kullanıcı adınızı ve şifrenizi alıp siz yaparsınız.
Yani modemi telefon kablosuyla bağlayıp ethernet ile kendi pc me kablo çekip kurulumunu yapıp kullanabilirmiyim yani bir sıkıntı olmadan kullanabilirim demi

Tak çalıştır şeklinde kullanabilirim demi

Yani modemi telefon kablosuyla bağlayıp ethernet ile kendi pc me kablo çekip kurulumunu yapıp kullanabilirmiyim yani bir sıkıntı olmadan kullanabilirim demi
DSL kablosunu bağlayıp, ethernet kablosunu da bilgisayarınıza bağladıktan sonra modemin arayüzüne girip oradan TTNET kullanıcı adınızı ve şifrenizi gireceksiniz modeme. Daha sonra bağlanacaksınız sorunsuzca.

Rica edin yaparlar. Yapmazlarsa da dediğim gibi siz yaparsınız. TTNET'in kendi modemleri otomatik kurulumlu oluyor. Tanımlı olan DSL hattının kablosu bağlanınca ayarları otomatik yapıyor.

DSL kablosunu bağlayıp, ethernet kablosunu da bilgisayarınıza bağladıktan sonra modemin arayüzüne girip oradan TTNET kullanıcı adınızı ve şifrenizi gireceksiniz modeme. Daha sonra bağlanacaksınız sorunsuzca.

Rica edin yaparlar. Yapmazlarsa da dediğim gibi siz yaparsınız. TTNET'in kendi modemleri otomatik kurulumlu oluyor. Tanımlı olan DSL hattının kablosu bağlanınca ayarları otomatik yapıyor.
Eyvallah abi saolasın

Ya abi bişe sorucam biri daha kafamı karıştırdı adamın biri dedi ki "Sen en iyis TT modemini al bazen altyapı ile modemin uyuşmazlığı olabilir daha sonra sıkıntı yaşarsın" dedi böyle bir şeyin olma olasılığı kaç?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı