Türk Telekom internet başvurusu nasıl iptal edilir?

RockNRolla

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Türk Telekom'a 2 ay önce internet başvurusu yapmıştım 2 yıllık sözleşme yapmıştım. Altyapı yoktu altyapı yapılınca size geri döneceğiz falan denilmişti. Şimdi altyapı yapılmış herhalde internet ve telefon kurulumunuzu gerçekleştirmek için 11'inde ziyaret edeceğiz diye mesaj gelmiş. Bu başvuruyu iptal edebilir miyim başka şehire taşınma durumum var. 4441444 aradım ama aktif bir aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor bilgi alamadım da ne yapmalıyım?

Aradım ama benim t.c numaramda herhangi bir abonelik görünmüyormuş. Bu yüzden müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Henüz internet bağlanmadı aboneliğim işeleme girmedi anladığım kadarıyla. 11'inde bağlantı için geleceklerini yazmışlar ben bağlantıyı iptal ettirmek istiyorum yani açmasınlar hiç bunun geri dönüşü var mı? Yoksa sözleşme yaptığım için illa gelip bağlıyacaklar mı?

Tam olarak nasıl yürüyor süreci sözleşme yapıp evinize kurulumu yaptıktan internet aktif olduktan sonra mı taahhüt başlıyor. Bunu yaptırmadan taahhüdü başlatabilirler mi? Bundan nasıl vazgeçebilirim?

Aradım ama benim t.c numaramda herhangi bir abonelik görünmüyormuş. Bu yüzden müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Henüz internet bağlanmadı aboneliğim işeleme girmedi anladığım kadarıyla. 11'inde bağlantı için geleceklerini yazmışlar ben bağlantıyı iptal ettirmek istiyorum yani açmasınlar hiç bunun geri dönüşü var mı? Yoksa sözleşme yaptığım için illa gelip bağlıyacaklar mı?

Tam olarak nasıl yürüyor süreci sözleşme yapıp evinize kurulumu yaptıktan internet aktif olduktan sonra mı taahhüt başlıyor. Bunu yaptırmadan taahhüdü başlatabilirler mi? Bundan nasıl vazgeçebilirim?

Evet taahhüt evinize kurulum yapıp siz internete bağlandınızda başlıyor. Başlatamazlar diye biliyorum. Büyük ihtimal vazgeçemezsin. Neden vazgeçmek istiyorsunuz.

Evet arkadaşın yanına geçeceğim için bağlantı var orada zaten. Vaktimde yok ofisine falan gidip anlatayım müşteri hizmetleriyle irtibata kuramadım saçma bir duruma düştüm :D
Sorunumu çözdüm. 4441444'ü aradığımda T.C. Telefon veya abonelik numarası istiyordu. T.C. ve Tel numaramı girdiğimde aboneliğiniz bulunmamaktadır diyordu ve müşteri hizmetlerine bağlamıyordu. Sonra Türk Telekom'un sitesinden Online işlemlere giriş yapıp internet abonelik numarasını gördüm onu kodlayarak girdiğimde müşteri hizmetlerine bağlanabildim. Kurulum ve başvuru işlemini iptal ettirdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı