Türk Telekom internet çökmesi

PromiseN

Decapat
İnternet.png

16 Mbps'lik internetim var tamam kötü biliyorum da hiç yoktan iyidir. Bugün sabahtan beri böyle benden mi kaynaklı Türk Telekom'dan mı kaynaklı çözebilmişte değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu bana da çok oluyordu. Her hafta müşteri hizmetlerini arayıp düzelttiriyordum. Daha sonra mail atınca beni elit hizmetlere yönlendirdiler. Oradaki arkadaş bu tür durumlarda 192.168.1.1'den modemi yeniden başlatmamı önerdi. Uygulayınca gerçekten de 5 dakika içinde internet kendine geliyor.

Eki Görüntüle 787770

16 Mbps'lik internetim var tamam kötü biliyorum da hiç yoktan iyidir. Bugün sabahtan beri böyle benden mi kaynaklı Türk Telekom'dan mı kaynaklı çözebilmişte değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Millenicom kullanıyordum 3-4 gün önce aynısı bana oldu. Uploadda düşme yoktu ama download da önce 8 MBPS sonra 4 MBPS'leri gördüm. 4-5 saat sonra düzeldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bizden kaynaklı sorun yok sizden kaynaklı dediler. 2 modem 4 priz 10'a yakın kabloyla test ettiğimi söyleyince şikayet kaydı açtılar. Oradan mı çözdüler yoksa kendiliğinden mi düzeldi hala da anlamış değilim.

Geri
Yukarı