Türk Telekom internet çöktü

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar birkaç saattir pingim Speedtest'de 16'dan 30'a çıktı diye bir konu açmıştım. Şimdi ise pingim 80'lerde çıkıyor ve LoL'de 25ms alırken şimdi 90 alıyorum. Acaba herkeste olan bir şey mi? Yoksa sadece bende mi oluyor?

Ekran Görüntüsü (54).png

Bugün bende de 1 saat boyunca yüksek dercede ping artışı oldu ama şu an düzeldi bir sıkıntı yok herkeste olan bir şey herhalde.

Arkadaşlar birkaç saattir pingim Speedtest'de 16'dan 30'a çıktı diye bir konu açmıştım. Şimdi ise pingim 80'lerde çıkıyor ve LoL'de 25ms alırken şimdi 90 alıyorum. Acaba herkeste olan bir şey mi? Yoksa sadece bende mi oluyor?

Eki Görüntüle 937491

Hocam Google'a Chrome mağaza yazın ve AdBlock indirin. Reklamlar sinirimi bozdu.

Gecikme yüksek. Bölgenizde yoğunluk olabilir. PTT'den kalma altyapıyı hala kullanmaya çalışırlarsa böyle oluyor haliyle. Saha dolabına fiber çekip yenisiyle değiştirebilirler. Sorun santraldeyse santralde çalışma yapabilirler.
80 olmuş, 100 olmamış önemseme şeklinde de bir kavram yok.

Gecikme yüksek. Bölgenizde yoğunluk olabilir. PTT'den kalma altyapıyı hala kullanmaya çalışırlarsa böyle oluyor haliyle. Saha dolabına fiber çekip yenisiyle değiştirebilirler. Sorun santraldeyse santralde çalışma yapabilirler.
80 olmuş, 100 olmamış önemseme şeklinde de bir kavram yok.

Hocam eski evde Speedtest'de 5ms alıyordum. Altyapı 0'dı orada. Şimdiki oturduğumuz yerde altyapı eski. Zayıflamalar çokmuş sanırım.

Geri
Yukarı