Türk Telekom internet geçmişine bakar mı?

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
İnternetim 3 saattir 2 Mbps alıyor hem indirme hem yüklemede. Oyun bile oynayamadım, ödev dahi yapamadım. Müşteri hizmetleri sistem üzerinden 49 indirme aldığını söyledi ve Wi-Fi üzerinden interneti yavaşlatan şeylere bakacağını söyledi. Ben de geçmiş sitelere bakar diye onay vermedim. Açıkçası geçmiş sitelere bakılmasını istemiyorum :D

Sorum şu: Türk Telekom geçmiş sitelere bakıp bana söyler mi? Uygunsuz siteler vs olduğunu belirtir mi? Yoksa bir daha arayıp onay vermeli miyim?

İnternetim 3 saattir 2 Mbps alıyor hem indirme hem yüklemede. Oyun bile oynayamadım, ödev dahi yapamadım. Müşteri hizmetleri sistem üzerinden 49 indirme aldığını söyledi ve Wi-Fi üzerinden interneti yavaşlatan şeylere bakacağını söyledi. Ben de geçmiş sitelere bakar diye onay vermedim. Açıkçası geçmiş sitelere bakılmasını istemiyorum :D

Sorum şu: Türk Telekom geçmiş sitelere bakıp bana söyler mi? Uygunsuz siteler vs olduğunu belirtir mi? Yoksa bir daha arayıp onay vermeli miyim?

Bir şey olmaz verin onayı bence.

Kanka girdiğin sitenin ismini görür ne yaptığını göremez. Büyük ihtimal bakmaz. Ona anca polis tarafından teknik incemeye alınırsan bakarlar.

Hocam benim geçmişime baksalar daha fenadır. Ne olacak ailenize mi söyleyecekler sanki şu şu zamanda şu siteye girilmiş falan mı diyecekler? İzin verin gitsin.

Kötü internet kullandırdıkları için onlar utanmıyor ama sen internet geçmişinden utanıyorsun ironiye bak. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı