Türk Telekom internet her sene zam var mı?

Ben şunu çözemedim şimdi hersene biri zam yapıyor diğeri yapmıyor tahttüt var bu farkı nasıl anlıycam işte. TurkNet her sene zam yapıyormuş.
Hocam anlamayacak bir şey yok ki. Taahhüt varsa zam yok, taahhüt yoksa zam var bu kadar basit. Her yıl enflasyon oranı cart curt belli bir miktar zam yapılır. Aşağı yukarı her firma yapar. Ama taahhüt verirseniz size taahhüt süreniz içerisinde zam gelmez.

Telekom hırsız resmen. Doğru düzgün altyapı sağladığı yok ama misliyle almasını bıkıyor paraları.

Hocam anlamayacak bir şey yok ki. Taahhüt varsa zam yok, taahhüt yoksa zam var bu kadar basit. Her yıl enflasyon oranı cart curt belli bir miktar zam yapılır. Aşağı yukarı her firma yapar. Ama taahhüt verirseniz size taahhüt süreniz içerisinde zam gelmez.

Başkan TurkNet zam ne kadar koyuyor mesela her sene? Onun hakkında bilgi lazım kalkıp adamlar her sene 10 lira zam koymaz herhalde 20 30 TL koymar herhalde.

Başkan TurkNet zam ne kadar koyuyor mesela her sene? Onun hakkında bilgi lazım kalkıp adamlar her sene 10 lira zam koymaz herhalde 20 30 TL koymar herhalde.
Hocam valla zamları düzenli takip etmiyorum da en sonki Turknet zamlarını ele alacak olursak önce 40 lira bir zam yaptı. 2 ay sonra da 30 lira bir zam yaptı. Böylece 2 ayda 70 lira zam yapmış oldu ki bu zam oranı yıldan yıla yapılan zamlar için bile fazla. Bu sebeple kesin bir şey söylemek zor. Ama her yıl aşağı yukarı 30-40 lira bandında bir zam geldiğini tahmin edebiliriz.

Hocam vallahi zamları düzenli takip etmiyorum da en sonki TurkNet zamlarını ele alacak olursak önce 40 lira bir zam yaptı. 2 ay sonra da 30 lira bir zam yaptı. Böylece 2 ayda 70 lira zam yapmış oldu ki bu zam oranı yıldan yıla yapılan zamlar için bile fazla. Bu sebeple kesin bir şey söylemek zor. Ama her yıl aşağı yukarı 30-40 lira bandında bir zam geldiğini tahmin edebiliriz.

Başkan ben TurkNet düşünüyordum adamları aradım her sene zam var dediler faiş zam yok dediler bana bende Türk Telekom kullanıyordum dedim her sene zam yapıyorlar gelip 40 30 zam yiyeceğime Türk Telekom kullanırım 100 MB bağlatım 194 lira bugün zam gelecek dedi adam bana almışken 100 MB aldım zam geldikten sonra ne olur bilmem 2 sn tahatüt var sabit fiyat modemle 214 lira zamsız artık zam gelince ne olur bilmiyorum hepsine gelecek dedi orada müşteri temsilcisi artık TurkNet ne kadar koyar bilmiyorum ama Türk Telekom aldım en azından 2 sn zamsız aynı fiyat.

Başkan ben TurkNet düşünüyordum adamları aradım her sene zam var dediler faiş zam yok dediler bana bende Türk Telekom kullanıyordum dedim her sene zam yapıyorlar gelip 40 30 zam yiyeceğime Türk Telekom kullanırım 100 MB bağlatım 194 lira bugün zam gelecek dedi adam bana almışken 100 MB aldım zam geldikten sonra ne olur bilmem 2 sn tahatüt var sabit fiyat modemle 214 lira zamsız artık zam gelince ne olur bilmiyorum hepsine gelecek dedi orada müşteri temsilcisi artık TurkNet ne kadar koyar bilmiyorum ama Türk Telekom aldım en azından 2 sn zamsız aynı fiyat.
Bence de mantıklı olanı yapmışsınız hocam. 2 yıl kafanız rahat en azından. Hayırlı olsun.

Bence de mantıklı olanı yapmışsınız hocam. 2 yıl kafanız rahat en azından. Hayırlı olsun.

Bende işte düşündüm dedim adamlar gelip 30 lira zam koysa aynı fiyata gelecek e madem zama yiyicem 2 sn 60 lira e o zaman ne olacak Türk Telekom'dan fazla ödemiş olacağım çok düşündüm de dedim en azından sabit fiyat kafam rahat sağ olasın çok düşündüm ama işte o kafamı yordu😂

Geri
Yukarı