Türk Telekom İnternet yavaş

Birkaçkere aradım ancak bağlantı iyi gözüküyor diyorlar
"İyi gözüküyorsa gelin test edin görelim iyi mi?" diyerek hata kaydı bırakmak istediğinizi söyleyin.

Ne olur ne olmaz modeminiz kablosuz özelliğini kapatıp hız testlerini tekrar test eder misiniz? Emin olalım.

Ne olur ne olmaz modeminiz kablosuz özelliğini kapatıp hız testlerini tekrar test eder misiniz? Emin olalım.
internet.png

wifi kapalı hali

Müşteri hizmetlerini arayın hocam siz. Kontrol edilmesini istiyorum sorun yoksa bile hata kaydı oluşturmak istediğini söyle belli ki sorun var. En kötü eve gelir hattı kontrol ederler. Belli ki sıkıntı var çünkü. Hat değerleriniz normal gözüküyor farklı modem ile deneme imkanınız varsa komşu olsun o tarz bir şey olsun o şekildede deneyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayın hocam siz. Kontrol edilmesini istiyorum sorun yoksa bile hata kaydı oluşturmak istediğini söyle belli ki sorun var. En kötü eve gelir hattı kontrol ederler. Belli ki sıkıntı var çünkü. Hat değerleriniz normal gözüküyor farklı modem ile deneme imkanınız varsa komşu olsun o tarz bir şey olsun o şekildede deneyebilirsiniz.
teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı