Türk Telekom interneti ödenmemiş borç nedeniyle sınırlandırdı

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, babam geçen pazartesi yani 5 Eylül 2 faturası vardı. Biri 113.50 diğeri 114 lira. Birinci faturayı ödedi. İkincisini ödemedi. Bugün bu uyarı geldi. Ancak şöyle bir sıkıntı oldu. Babamın ödediği faturada ekranda. Normalde ödediği halde neden ekranda gözüküyor, onu anlamış değilim. Diğer faturayı zaten ödemedi babam. Sizce neden bugün bu uyarıyı verdi? Yarın babam Türk Telekom'a gidecek. Soruşturacak.

Screenshot_20220909-212544_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fatura kesim tarihlerini ve hizmet nedenini öğreniniz:
Belki 2 ay geciktirdiğiniz için 2 ayrı fatura kesildi.
Peki sistemde ne yaptıklarımız gözükür mü ? Yani türk telekom mağazasında. Yoksa sadece fatura mı gözükür ?

Mevcut bayiler doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşmenizi istiyorlar genelde bayiler tarife ve paket tanıtımı ile ilgileniyorlar.
Yani faturanın detayına bakmazlar. Neden böyle oldu ama bir sıkıntıd da şu. Babam temmuz ayında 113.50 lira ödemiş ama ekranda temmuz ayının ki gözüküyor. Halbuki gözükmemesi lazım. Pazartesi günü ödedi. Temmuz ayındakini. Bugün de bu borç uyarısı geldi. Yani biraz korku var. İnternette ne yaptım gibisinden. İncelerler mi diye korkuyorum.

Yani faturanın detayına bakmazlar. Neden böyle oldu ama bir sıkıntıd da şu. Babam temmuz ayında 113.50 lira ödemiş ama ekranda temmuz ayının ki gözüküyor. Halbuki gözükmemesi lazım. Pazartesi günü ödedi. Temmuz ayındakini. Bugün de bu borç uyarısı geldi. Yani biraz korku var. İnternette ne yaptım gibisinden. İncelerler mi diye korkuyorum.

Türk Telekom Mobil uygulamasından fatura detayına bakabilirsiniz.
Ayrıntılı fatura için ek ücret istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı