Türk Telekom internetimizi vermiyor

Puxen

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX570 Rog Strix
İntel i3-8100
Selamlar. Biz yeni bir eve taşındık ve yaklaşık 3 aydır Türk Telekom bize altyapının olmadığını söylüyor. Bugün binada TurkNet kutusu gördüm ve internetten bir bakayım dedim. TurkNet 1000MBPS internet ayda 100TL olduğunu yazıyor. Türk Telekom'un sitesinde ise hala altyapı yok diyor. TurkNet'e geçmek istiyoruz babama anlattım ama taahhüt var diyor. Yaklaşık 1200TL istemişler ama anlamadığım hem düşük hızda interneti yüksek fiyata verip, hem de nasıl altyapı getiremiyorlar. Her aradığımızda çıkan kişi "bizim saha ekibiyle iletişimimiz yok" diyor. Bir de utanmadan ücretinize indirim yapacağız diyorlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut altyapı yoksa ve internet kullanamıyorsanız istediğiniz gibi sözleşmeyi ücretsiz olarak bozabilirsiniz çünkü ortada bir hizmet yok, fakat bağlı bir hattınız varsa sözleşmeden çıkmak için cezai tutarı ödemeniz gerekiyor.

TurkNet'e geçerseniz ilk baş bir miktar para veriyor geri kalan taahhüt bedelini aylık ücrette indirim yaparak karşılıyor diye biliyorum. Yanlış olabilir ama araştırın.

TürkNet taahhüt konusunda zorlama yapmıyor diye biliyorum. Sanırım siz taahhütü Türktelekom için söylediniz. Bende Türktelekom kullanıcısıyım maalesef zamanında Dijitürk ile birlikte itelemişlerdi. Oldukça rezalet bir firma. Elinin servis sağlayıcılığı hamuruyla, internet işine bulaşanların verdiği hizmet bu kadar oluyor maalesef... Umarım en yakın zamanda kurtulursunuz. Ben taahhütüm sona erdiğinde Comnet kullanmayı düşünüyorum size de tavsiye ederim.

Bu arada tüketici haklarına şikayet ederseniz taahhüt ödemezsiniz 24 ay üstünde taahhütte, tüketici ek ücret ödemeden anlaşmayı iptal edebilir.

Bu arada tüketici haklarına şikayet ederseniz taahhüt ödemezsiniz 24 ay üstünde taahhütte, tüketici ek ücret ödemeden anlaşmayı iptal edebilir.

Yaklaşık 6 ay gibi bir süre kaldı taahhütün bitmesine. Ama altyapıyı da 1 ila 6 ay içerisinde yapacağız diyorlar. Arkadaşımada aynısı olmuşdu ve 6. ayda getirmişlerdi.
TurkNet'e geçerseniz ilk baş bir miktar para veriyor geri kalan taahhüt bedelini aylık ücrette indirim yaparak karşılıyor diye biliyorum. Yanlış olabilir ama araştırın.

Internet sitesinden baktım taahhütün 480TL'sini karşılıyoruz yazıyor ama yine de geriye bayağı bir para kalıyor.

Geri
Yukarı