Türk Telekom Kredi borçlarını ödeyemez duruma düştü!

2013 yılında çektiği 4.6 milyar dolarlık kredinin 290 milyon dolarlık Eylül taksitini ödeyemeyen Türk Telekom'un borcunun gecikmeye düştüğü söyleniyor. Şirketin Arap hakim ortağı olan Saudi Oger'in inşaat sektöründeki şirketinin iflas bayrağını çektiği söylenmekte. Kredi çekilen bankalar arasında ise Akbank ve Garanti Bankası da bulunuyor. Görünen o ki Türk Telekom'un durumu çok parlak değil.

Kaynak: Borç iki Türk bankasının sırtında

2013 yılında çektiği 4.6 milyar dolarlık kredinin 290 milyon dolarlık Eylül taksitini ödeyemeyen Türk Telekom'un borcunun gecikmeye düştüğü söyleniyor. Şirketin Arap hakim ortağı olan Saudi Oger'in inşaat sektöründeki şirketinin iflas bayrağını çektiği söylenmekte. Kredi çekilen bankalar arasında ise Akbank ve Garanti Bankası da bulunuyor. Görünen o ki Türk Telekom'un durumu çok parlak değil.

Kaynak: Borç iki Türk bankasının sırtında
Milleti kazıklamaya meyilli olan bir firma batarsa batsın, zıkkım kadar umurumda değil. Bize ne diyorlar biliyor musun bir ara ? Yok efendim 2009'dan kalmış faturanın 10 TL'sini ödememişiz de 2015 yılında borcu isteyeceklermiş.

Çokta bir tarafımda şuan. Gün gelir devran döner... sözünü TT'de kendini zeki sanan elemanlara hatırlatmak istiyorum. Şuanda Sakarya'ya Superonline kendi fiber altyapısını da kuruyor hayatta TT'nin yüzüne bakmam.

Çokta bir tarafımda şuan. Gün gelir devran döner... sözünü TT'de kendini zeki sanan elemanlara hatırlatmak istiyorum. Şuanda Sakarya'ya Superonline kendi fiber altyapısını da kuruyor hayatta TT'nin yüzüne bakmam.
2 Yıldır lafta bizim binaya alt yapı getireceklerdi. 1 tane bile çalışan görmedim buraya gelen.

2 Yıldır lafta bizim binaya alt yapı getireceklerdi. 1 tane bile çalışan görmedim buraya gelen.
Bize de ilk aciklamadan 6 yil sonra dosemeye basladilar. Mahalle kaymakamligi ve belediye baskaninin tutumu onemli. En son zorla zorlaya dosettiriyoruz fiber altyapiyi. Normalde zaten sehrin ana gobeginde Turkcell'in 2010 yilindan beri F/O altyapisi ve kutulari mevcut fakat disariya baglantisi yoktu, oyle yatiyorlardi. 6 sene sonunda artik o kablolarda isik gorecek. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı