Türk Telekom kullanmak pişmanlıktır

kodyaziom

Picopat
Valorant pingim minimum 27 oluyor. Sürekli packet loss yiyorum. Gün içerisinde zaman zaman internet gidiyor. Oyunlarda sürekli yüksek pingim oluyor. Hat değerlerim alttaki gibi. Ayrıca churn (ISS taşıma) talebimi haksız olarak 10 gün bekletiyorlar. Bu tamamen bitmiş taahhüt üzerinden para tartaklamak için. Türk Telekom pişmanlıktır. Katar ürünleri pişmanlıktır. Asla kullanmayın. Ay Telekom'dan aynı fiyata 35/6 VDSL'e geçiş yapacağım.
Ev tesisatını da kontrol etmeyi düşünüyorum.

1657013025657.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant pingim minimum 27 oluyor. Sürekli packet loss yiyorum. Gün içerisinde zaman zaman internet gidiyor. Oyunlarda sürekli yüksek pingim oluyor. Hat değerlerim alttaki gibi. Ayrıca churn (ISS taşıma) talebimi haksız olarak 10 gün bekletiyorlar. Bu tamamen bitmiş taahhüt üzerinden para tartaklamak için. Türk Telekom pişmanlıktır. Katar ürünleri pişmanlıktır. Asla kullanmayın. Ay Telekom'dan aynı fiyata 35/6 VDSL'e geçiş yapacağım.
Ev tesisatını da kontrol etmeyi düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1441537

Bende TT kullanıyorum ve ping değerlerim ortalama 8-10 arası. Sizin altyapı kötü sanırsam.

Alt sokağımızda fiber var. Kutuya kadar internet fiber ile geliyor. Kutudan sonrasında hat çekilmesi üzerinden 10 yıl geçmedi daha. Anlayacağınız hat çok yeni. Fiber getirilmesinin üzerinden de 1 yıl geçti. Fakat durumlar sürekli böyle. Arıza talebi açmamda ise sonuçlanması 2 haftayı buluyor. Bu saçmalıktan yıldım.

18 senedir türk Telekom kullanıyorum 8 mbit le başladım bir def dahi bana sorun cikarmadi şu an ki hızım 100 mbit upload 7.5 ping 2 Steam download 115 mbit

Yeni konular

Geri
Yukarı