Çözüldü Türk Telekom kutusu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Feick

Kilopat
Daha fazla  
Ben evde yok iken bu kutuyu yerleştirmişler fiber kutusu mu bu?
c5fd2f8f-23fb-4873-a6c6-c2489c7761d4.jpg

Yanlış bilmiyorsam altyapının durumuna göre değişiyor genelde. Dikey imalat gerektiren yerlerde direkt aktif etmezlerken, giriş katlara konulan kutularda direkt aktif etme gibi bir durum bazen söz konusu olabiliyor. Bir de ilk müşteri uğraşıyor genellikle bu altyapı durumlarıyla, en azından zamanında ben böyle tecrübe etmiştim.

Ki zaten kanal çekmeye uğraşmışlarsa büyük ihtimal burası elektrik odası falandır. Değilse de işini yapan adam gerçekten seviyor olmalı.

1 ay önce sadece turuncu bir kablo çekmişlerdi logar kapağından binanın girişine bugün kutusunu koydular.

1 ay önce sadece turuncu bir kablo çekmişlerdi logar kapağından binanın girişine bugün kutusunu koydular.

Tamamdır, erkenden gelmesini istiyorsan bulunduğun ilçenin Türk Telekom genel müdürlüğüne gidip, bizim binamıza yeni altyapı çekildi bana acil fiber internet gerekli, altyapı kurulum işlemlerini binam için hızlandırabilir misiniz? Diye bir sor bakalım.

Hayırlı olsun hocam. :)

Teşekkürler.

1680872528651.png

Bugün öğle saatlerinde TT ekipleri gelip kurulumu yaptılar bu da sonuçlarım PoyrazNet'den 200 indirme 20 yükleme olan paketi kullanıyorum şu anlık bir sıkıntı.
Not: Ping sadece Speedtest'de yüksek çıkıyor oyunlarda vs pingim 3 5 arası düştü hem TR sunucularında hem Avrupa.
1680872528651.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı