Türk Telekom mahalleye fiber döşedi

Hocam eski binalar için herhangi bir şey diyorlar mı? Ben hala binada gerekli tesisat varsa fiber kutusu koyulabilir diye düşünüyorum. En yakın zamanda bende müdürlüğe gideceğim. Sorularınız varsa iletebilirim.

Hayırlı olsun bu arada.
Hocam, binan yeni mi eski mi diye sormadı bana. İnşallah düzgün birisine denk gelirsin. Ben çok gördüm bu müdürlüklerde insan halinden anlamayan insanlara. Siz gidin durumu izah edin. Bir şekilde yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda binanız proje kapsamında mı diye sorabilirsiniz.

Güzel bir gelişme yaşadım, sizleri de haberdar etmek istedim. 10 dakika önce türk telekom müdürlüğünde altyapı ekibinden bir abimizle görüştüm. Sağolsun çok cana yakındı. Dairelere fiber çekilmediğini söyledim. Adresimi, ismimi ve numaramı alıp yarın gelip halledeceğini söyledi. Büyük masraftan ve iş gücünden kurtuldum. Umarım sorunsuz halledebiliriz. @TimeCop
Şanslıymışsınız hocam. Normalde kutu konulduktan sonra kabloyu verip elektrikçiyle anlaşın deyip gidiyorlar. Hayırlı olsun 👍

Şanslıymışsınız hocam. Normalde kutu konulduktan sonra kabloyu verip elektrikçiyle anlaşın deyip gidiyorlar. Hayırlı olsun 👍
Hocam kablolama bütün bina için bitti. Ah neler yaşadım neler. Şu 2 saatlik süreci konu olarak açacağım.
22C78F53-7DC8-459A-A444-D66D0FA47F45.jpeg

Bugün TT ekibinden bir beyefendi kuruluma geldi. Daire başındaki fiberi normalde doğalgaz borularından içeri veriyorlarmış, ancak dairemizde bu boru olmadığı için, ve gelen bey’de matkap olmadığı için fiberi içeri veremedik. Ancak fiber modem ve ONT cihazını bana bıraktı. Pazartesi ekip yönlendirip hallettirecek. Sonra ise kendisi gelip kurulum sağlayacak büyük ihtimal.
6FE3DEED-B636-48B1-9B19-4586FE29D511.jpeg

Geri
Yukarı