Türk Telekom Mobil Kalan kısmı hatalı olabilir mi?

2 saatte bir güncelleniyor veriler.
Anladım, saçma bir problem yaşıyorum:

300GB kadar olan internet gitti, şimdi garip olan şey şu, internete giremiyordum. Ancak oradan bakınca yaklaşık 100GB’lık bir internetin kaldığını gördüm. Müşteri hizmetleri ise bitmiş diyor. Şimdi neye inanayım acaba, hiç mantıklı gelmiyor bitmesi, 300GB harcamış mıyızdır la? Diye düşünüyorum.

Biraz daha açıklar mısınız? Yani, orada gözüken kısım hatalı olabilir mi? Ancak büyük miktarda bir hatadan bahsediyorum.
Orada gözüken kısım son 2 saat hariç kalan kullanımınız. Yani siz 500Mb internet kullandığınızda 2 saat sonra oradaki kalan kullanım hakkınızdan siliniyor.

Orada gözüken kısım son 2 saat hariç kalan kullanımınız. Yani siz 500Mb internet kullandığınızda 2 saat sonra oradaki kalan kullanım hakkınızdan siliniyor.
Hocam iyi güzel ancak 98 GB 2 saatt’te imkansız kullanmam, kesinlikle bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Yok, sanmıyorum. Ki zaten öyle insanlar da yok. Hayır 2 saat’te 98 GB’ı geçtim. Yani 1 ayda 340GB bile imkansız gibi. Kesinlikle bir sıkıntı var, bakalım araştırıcam.

Kullanımınızı bilemem ancak 340GB çok uçuk bir değer değil. Evde 4 kişiyiz, oyun indir-oyna, 4K dizi film vesaire deyince geçen ay 1.2TB download 200GB upload internet kullanmışız. Kablonet aradı ne yapıyorsunuz bu kadar interneti diye. Ama 2 saatte 100GB biraz fazla gibi. Bir arayıp sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı