Türk Telekom Mobil Taahhüt Ödeme Sorunu

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Türk Telekom'a geçtikten 20 gün sonra, başka bir operatöre taşıdım numaramı. 13 TL gibi bir taahhüt çıkmıştı sorguda. Hattımı taşıdıktan sonra bir türlü ödeyemedim. Mobil bankacılık uygulamalarında da bir ücret çıkmıyor. Bayi üzerinden de sorguladım ama bir şey çıkmadı. Son faturamı ödedim sadece. Bu ücreti nasıl ödeyebilirim? Sisteme düşmesi için ne kadar beklemem gerekir? Sonradan başıma bela olmasınlar istiyorum. :)

Türk Telekom'a geçtikten 20 gün sonra, başka bir operatöre taşıdım numaramı. 13 TL gibi bir taahhüt çıkmıştı sorguda. Hattımı taşıdıktan sonra bir türlü ödeyemedim. Mobil bankacılık uygulamalarında da bir ücret çıkmıyor. Bayi üzerinden de sorguladım ama bir şey çıkmadı. Son faturamı ödedim sadece. Bu ücreti nasıl ödeyebilirim? Sisteme düşmesi için ne kadar beklemem gerekir? Sonradan başıma bela olmasınlar istiyorum. :)
Türk Telekom bu, yıllar sonra 500 tl civarı borcunuz var diye mesaj attılar, bi'süre onlarla uğraştım. Yok diyorlarsa yapacak bir şey yok. Sen yazılı olarak da onay iste ki ilerde neden ödemedin derlerse ki diyecekler kanıt gösterirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı