Türk Telekom Mobil WiFi ve Kablolu bağlantı sorunları

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık olarak 2,5 aydır Türk Telekom Mobil Wi-Fi kullanıyorum. Öncelikle Mobil Wi-Fi 50 GB almadan önce, yüksek fiyat olduğu için alacağım zaman 50 GB'ı denemek için aldığımı belirttim. Bana değişiklik yapamayacağım hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Baktım ilk ay yetmiyor bana, 100 GB'a geçeyim dedim. Geçiş yapamayız böyle bir işlem yok dediler. Hiçbir bilgilendirme yapılmadan. Neyse ek paketle idareli kullanacağız artık dedim. Bu seferde baz istasyonu yakın olmasına rağmen 4,5G internet performansı çok kötü. Bende 3 g'ye geçtim. Çok daha iyi performans alıyorum. Her neyse bu şekilde yaklaşık 2 hafta kullandım. Sürekli kopmalar. Ağır dalgalanmalar. Bir yere de götürdüğüm yok ha, sürekli yüksek bir yerde duruyor. Sonra da sürekli kopmalar yaşıyorum falan. Müşteri temsilcisi ne yapsın, bu konu ile ilgili bir birim koyulmamış ki. Hat resetleme yaptık şimdi düzelecek diyorlar. Bekliyoruz düzelme yok. Bazende internet paketim bitiyor. Bana müşteri temsilcisi diyor ki daha 5GB'ın var. Ama mobil uygulamada bitmiş görünüyor. Meğersem, Tivibu Go dan bana tanımladıkları ek 5GB'mış. Bu 5GB'lik Tivibu Go internetini de Tivibu'dan ayrıca ücretli üyelik aldığım zaman kullanabiliyor muşum. Arkadaşlar benden size tavsiye Türk Telekom Mobil Wi-Fi almayın. Son olarak eklemek istiyorum. Evimde altyapı yok ve Kablolu internet için direk eksiği olduğunu söylediler. Ve tüm komşularımda internet var iken. Bu süreçte hala devam ediyor. Yaklaşık olarak 2.5 ay oldu. Türk Telekom müşteri memnuniyeti konusunda çok yetersiz. Alacak olan arkadaşlara ağır bir internet kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı