Türk Telekom modem kendi kendini yeniden başlıyor

erenalisen

Hectopat
Daha fazla  
Resimde gördüğünüz modemi ve ONT cihazını kullanıyorum. İnternetim fiber. Daha 1.5 hafta oldu modem ve internet kurulalı. Modemimde bir hız kaybı veya farklı bir sorun yok ama 2-3 günde 1 akşam saatlerinde genelde yeniden başlatıyor kendi kendine.

Bölgemizde ki altyapı çalışmaları hala devam ediyor. Haberiniz olsun, daha yeni fiber altyapı geldi. 3 tane telefon ile bağlanıyoruz sadece modeme, başka cihaz yok.

tapatalk_1770095002.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı çalışmaları genelde bu saatlerde olur ondandır ayrıca Türk Telekom planlı çalışma yapacağını açıklamıştı ondan da olabilir.
Çözüme kavuşturmak ve nedenini öğrenmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Altyapı çalışmaları genelde bu saatlerde olur ondandır ayrıca Türk Telekom planlı çalışma yapacağını açıklamıştı ondan da olabilir.
Çözüme kavuşturmak ve nedenini öğrenmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerini bir defa aradım ama müşteri hizmetlerine bağlanmadan bana bölgenizdeki altyapı çalışmaları devam ediyor anlık kesintiler ve hız kayıpları yaşayabilirsiniz demişti dediğiniz gibi olabilir beklemek şuan en iyisi sanırsam

Müşteri hizmetlerini bir defa aradım ama müşteri hizmetlerine bağlanmadan bana bölgenizdeki altyapı çalışmaları devam ediyor anlık kesintiler ve hız kayıpları yaşayabilirsiniz demişti dediğiniz gibi olabilir beklemek şu an en iyisi sanırsam.

Modemin ışıkları tamamen kapanıp yeniden açılıyorsa ve aynı saatte oluyorsa olabilir.

Modemin etiketindeki amper ile modemi besleyen adaptörün amper değerini kontrol edin.
Bu gibi durumlarda genelde ont ile modemin adaptörleri karıştırılır amper farkından dolayı cihaz reset atabilir.

Bir de bölgeniz mahalli yerleşimmi site mi?
Bizde fiberi sabırsızlıkla bekliyoruz o yüzden sordum.

Modemin ışıkları tamamen kapanıp yeniden açılıyorsa ve aynı saatte oluyorsa olabilir.

Modemin etiketindeki amper ile modemi besleyen adaptörün amper değerini kontrol edin.
Bu gibi durumlarda genelde ont ile modemin adaptörleri karıştırılır amper farkından dolayı cihaz reset atabilir.

Mahalli yerleşim avcılar Cihangirde oturuyorum dediklerinize hemen bakıyorum

Bu arada cidden dediğiniz gibiymis ben adaptörlerini karıştırmışim değiştirdim şimdi daha olmaz herhalde çok sağolun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı