Türk Telekom modem sorunu

Cawnso

Hectopat
Yer
Nazilli
Daha fazla  
Merhaba bir anda modemimde internet kesildi. Kablolarda bir sıkıntı yok fakat internete erişim sağlayamıyorum. WWW kısmı turuncu olduktan sonra sıkıntı oldu.

Dosya Ekleri

• 15810313153291203322462.jpg
    15810313153291203322462.jpg
    680,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradınız mı ? Büyük ihtimal altyapı çalışması veya arızası vardır.

Ethernet ile bir bilgisayara mı bağlanıyorsunuz yoksa sadece Wifi ile mi evdeki herkes bağlanıyor? Kablo ile bağlanıyorsanız Wan girişine takmışsınız LAN girişine takın ethernet kablosunu.
Modem kontrol panelinde ip alabildiği gözüküyor mu hat değerleri ne durumda DSL istatistiklerinde?

Ethernet ile bir bilgisayara mı bağlanıyorsunuz yoksa sadece Wifi ile mi evdeki herkes bağlanıyor? Kablo ile bağlanıyorsanız Wan girişine takmışsınız LAN girişine takın ethernet kablosunu.
Modem kontrol panelinde ip alabildiği gözüküyor mu hat değerleri ne durumda DSL istatistiklerinde?
Bu modemi router olarak kullandığından Wan girişine takmıştır. Bu, Türk Telekomun fiber modemini bağlamak için verdiği modem.

Anladım Türk telekom müşteri hizmetlerini aradım bana altyapı çalışması nedeniyle kesilme olduğunu bildirdiler ve sabah sorun düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı