Türk Telekom modemde DSL ve internet ışığı yanmıyor

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Türk Telekom interneti ve modemi kullanıyorum aniden DSL ve internet ışığı yanmamaya başladı. Kabloları tak çıkar yaptım bir şey değişmedi. Ne olmuş olabilir?

Rüzgarlı hava var 1-2 gündür fakat koskoca kışı sorunsuz geçirdi bu rüzgarda mı bozulacak anlamadım.

Türk Telekom interneti ve modemi kullanıyorum aniden DSL ve internet ışığı yanmamaya başladı. Kabloları tak çıkar yaptım bir şey değişmedi. Ne olmuş olabilir?

Rüzgarlı hava var 1-2 gündür fakat koskoca kışı sorunsuz geçirdi bu rüzgarda mı bozulacak anlamadım.
%90 internet kutusundan modeminize gelen kablo ezildi yada koptu.Yaşadığım tüm internet sorunları sadece bundan kaynaklıydı.

Yokmuş. Otomatik bir şey yapacağım dedi 30 dk boyunca ışıklar yanıp yanıp sürecek diyip kapattılar dedikleri gibi ışık falan sönmüyor Allahın belaları ya
Kayda geçmeyen arızalar olabiliyor eğer öyleyse yakında gelir. Arkadaşın dediği gibi kabloda hasar veya kopma da olabilir, ankastreden modeme kadar olan kabloları kontrol etmende fayda var.

Müşteri hizmetlerinden arıza kaydı bırakın.

Geri
Yukarı