Türk Telekom mu Turkcell mi seçilmeli?

Yeni faturali tarifeye geçeceğim. Sizce hangi operatore gecmeliyim? Hangisi daha avantajli sizce?
Turkcell rakipsiz bir kaliteye sahip. Ama bulunduğunuz bölge çok önemli. Bölgenizde hangisi daha iyiyse etrafınızdaki insanlara sorup seçim yapın.

Yeni faturali tarifeye gecicem sizce hangi operatore gecmeliyim hangisi daha avantajli sizce
Paketler bu şekilde turktelekomda prime bussines uyeligi ilk faturayi onlar oduyor ve 200 tl market ceki bide sanirsam wp sınırsız galiba tam bilmiyorum bunlar var turkcell de ise ilk ay 20gb veriyolar ek olarak sizce hangisini tercih etmeliyim

Turkcell rakipsiz bir kaliteye sahip. Ama bulunduğunuz bölge çok önemli. Bölgenizde hangisi daha iyiyse etrafınızdaki insanlara sorup seçim yapın.
Turkcell tercih edin.
Paketler bu şekilde turktelekomda prime bussines uyeligi ilk faturayi onlar oduyor ve 200 tl market ceki bide sanirsam wp sınırsız galiba tam bilmiyorum bunlar var turkcell de ise ilk ay 20gb veriyolar ek olarak sizce hangisini tercih etmeliyim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-30-20-25-17-253_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-30-20-25-17-253_com.instagram.android.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 167
  • Screenshot_2023-08-30-20-25-11-443_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-30-20-25-11-443_com.instagram.android.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 192
Turkcell pahalı ama verdiğin paranın hakkını sana veriyor.

Avantajlari nedir hocam? Fazla fazla GB veriyor mu veya baska bir şeyler?

Müşteri memnuniyeti ve çekim kalitesi olarak Turkcell. Fiyat olarak Türk Telekom.

Paketler bu şekilde Türk Telekom'da Prime bussines uyeligi ilk faturayi onlar oduyor ve 200 TL market ceki bir de sanirsam wp sınırsız galiba tam bilmiyorum bunlar var Turkcell de ise ilk ay 20GB veriyorlar ek olarak sizce hangisini tercih etmeliyim.

Turkcell pahalı ama verdiğin paranın hakkını sana veriyor.

Turkcell'de fazladan GB veriyor mu hocam? İnternet benim icin onemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı