Türk Telekom mu Turkcell mi?

Sadece T. Telekom kullanan tanıdığın birinin hız testi sonucuna bakıp sonucu görüp öyle alın (nerdesey hız 10'da 1 kadar). Ucuz olduğu için 2 senedir T. Telekom kullanıyorum ve bir çok merkezi lokasyonda bile çekim sorunu yaşatıyor. Turkcell'den sonra size eziyet gibi gelir.

Bu çekiyor, şu çekmiyor yorumlarıyla GSM operatörü belirlenmez. Kendin tespit etmelisin. Sıklıkla bulunduğun yerlerdeki insanların cihazları hangi şiddette sinyal alıyor ve hız testlerinde ne sonuç çıkıyorsa ona göre tespit yapmak en iyisi.

Gerçek olan şey, son yıllarda Vodafone'un yerinde saydığı hatta geriye gittiği ve bu esnada Türk Telekom'un geliştiğidir. Bu durum bağımsız kuruluş istatistiklerine de yansımış. Bizzat ben hayatım boyunca en çok kullandığım operatör olan Vodafone'dan(Telsim zamanından beri) soğudum. Avea(TT) kadar kötü değil ama aynı zamanda Turkcell kadar kazık değildi. Orta nokta olarak beni memnun ediyordu. Artık yeni orta nokta Türk Telekom oldu. Eğer senin bölgendeki Türk Telekom veya onunla aynı altyapıyı kullananlar(BİMcell, Teknosacell vb.) hallerinden memnunsa geçebilirsin.

Bana 1-5 Mbps mobil veri hızı sunabilen Vodafone'un rezilliğinden sonra Türk Telekom ile gayet memnunum. İki yıl oldu sanırsam.

Avantajlı fiyat istiyorsanız Türk Telekom faturasıza numaranızı taşıyıp sonrasında tekrar Turkcell'e dönüş yapabilirsiniz. Bölgeden bölgeye kalite değişiklik gösterebiliyor ben geçtim memnun kalmadım tekrar geri dönüş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı