Türk Telekom mu Turkcell mi seçilmeli?

Paketler bu şekilde turktelekomda prime bussines uyeligi ilk faturayi onlar oduyor ve 200 tl market ceki bide sanirsam wp sınırsız galiba tam bilmiyorum bunlar var turkcell de ise ilk ay 20gb veriyolar ek olarak sizce hangisini tercih etmeliyim
Turk Telekom diye attığınız görsel onlara ait değil gibi hocam. En iyi bilgiyi sitelerinden alabilirsiniz.

Avantajlari nedir hocam? Fazla fazla GB veriyor mu veya baska bir şeyler?
Turkcell internet konusunda cimri bir firma. Salla kazan hala varsa aşırı bir şeyler vermiyor. Bana 4-5 ay aralıksız 1000 dakika Bip paketi verdiğini biliyorum. Ne zaman TL yüklesem anca 1 GB Instagram veriyordu. GNÇ Çatlat'da aynı şekilde 1 günlük 1 GB interneti 3 TL'ye verdiğini biliyorum. Vodafone ve Türk Telekom'a geçtiğimden beridir epey rahatladım denebilir. Turkcell'i ben çok önermem. Tek numarası yüksek hız ve çekim. Bazen bazı lokasyonlarda zortlayabiliyor.

Turkcell çok pinti ve pahalı bir operatör. Salla kazandan günlük 0.5-1 GB hediyeler veriyor neyime yarar 1 GB günü birlik hediye söyleyin bana.

Türk Telekom kamu tarifesi veya Türk Telekom aile tarifesi hesaplı tarife...

Turkcell çok pinti ve pahalı bir operatör. Salla kazandan günlük 0.5-1 GB hediyeler veriyor neyime yarar 1 GB günü birlik hediye söyleyin bana.

Türk Telekom Kamu Tarifesi veya Türk Telekom Aile Tarifesi hesaplı tarife diğer tarifeleri de fena değil cepten mobil çok harcıyorum diyorsanız Vodafone mobil veri sınırsız olan tarifesi mevcut yayla gibi yerlerde yaşayanlar için...

Son düzenleme:
Turkcell fazla para talep ediyor ama hizmet olarak daha iyi. Bence Türk Telekom ama.

Salla kazandan hiçbir şey çıkmıyor, sil süpürden dakika lazım olduğunda internet, internet lazım olduğunda dakika çıkar. Turkcell kazık. Bedava internet veren servisleri, oyunları da yalan. Devam etmek için ekstra para ister. Türk Telekom Prime'ya da düz al.

Yeni konular

Geri
Yukarı