Türk Telekom Müdürlüğü ile Türk Telekom şefliğinin ne farkı var?

Makaleler
10
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri mühendisi
Türk Telekom bilmem ne Müdürlüğü ile Türk Telekom X şefliğinin farkı nedir?
Sanki Telekomünikasyon değil de lokantalar zinciri. Şeflik de nedir? Ya da orkestra grubu mu yönetiyor bu firma? Anlamak zor.
Yetki veya başka herhangi bir farkı var mı? Yoksa sadece isim mi farklı?
@Patrixcs @Ulunay @Tortue

Son düzenleyen: Moderatör:
Şeflik diye ayrı bir yer olduğunu ne duydum ne gördüm. En fazla bölüm şeflerinin ayrı olduğu bir kat vardır müdürlük içinde.

Babam TT'de çalışıyor Şef bölgede ki Teknisyen Ekibini yönlendiriyor. Büyük ihtimal de bölge müdürünün bir altıda yer alıyor.
(En azından babamdan duyduğum kadar öyle.)

Ne gibi bir sorununuz var hocam. :)
1608218393546.png

İlk sunucuya 35 ms ile bağlanıyorum :(. Aradık modemle ilgili diyorlar. Neyse hocam 2 yıl daha geçirsinler bize canları sağ olsun. 2 yıl sonra fiber gelir buraya KabloNET'e geçeriz.

Dosya Ekleri

• 1608218380244.png
    1608218380244.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 39
Şeflik diye ayrı bir yer olduğunu ne duydum ne gördüm. En fazla bölüm şeflerinin ayrı olduğu bir kat vardır müdürlük içinde.
Hayır. İlçemdeki Türk Telekom'a gittim (bayii ya da mağaza değil) burası Türk Telekom X ilçe müdürlüğü mü? Dedim. Adam, hayır şeflik burası dedi. Müdürlük olmadı buralara dedi.
Bölüm şefleri dediğiniz nedir bilmiyorum. Ama müdürlükte ayrı kat falan değildi. Bir de ilçemizdeki Telekom Türk Telekom sitesinde de çıkmıyor ama Türk Telekom kıyafetli adamlar resmi mesai saati de duyurmadan her gün değişik saatte Hilux veya hem Hilux hem Fiorino ile gelip Türk Telekom'a çıkan merdivenlerin kapısını ardına kadar açıp aynı merdivenlerden yukarı çıkıyorlar.

Büyük ihtimal de bölge müdürünün bir altıda yer alıyor.
Bölge müdürü dediğiniz acaba Marmara bölgesi müdürü gibi mi yoksa İstanbul müdürü gibi mi?

Ne gibi bir sorununuz var hocam.
Hizmet numaralarını görüntüleyebiliyor musunuz?

Ek olarak @Ulunay @Tim @Patrixcs @Ipares konuma davet ediyorum. :)

Bölge müdürü dediğiniz acaba Marmara bölgesi müdürü gibi mi yoksa İstanbul müdürü gibi mi?

Hizmet numaralarını görüntüleyebiliyor musunuz?
Hayır. İlçe bazında diye biliyorum.
Hizmet numaralarını maalesef görüntüleyemiyoruz. Sadece arıza geldiğinde bakabiliyorlar.
Hayır. İlçemdeki Türk Telekom'a gittim (bayii ya da mağaza değil) burası Türk Telekom X ilçe müdürlüğü mü? Dedim. Adam, hayır şeflik burası dedi. Müdürlük olmadı buralara dedi.
Bölüm şefleri dediğiniz nedir bilmiyorum. Ama müdürlükte ayrı kat falan değildi. Bir de ilçemizdeki Telekom Türk Telekom sitesinde de çıkmıyor ama Türk Telekom kıyafetli adamlar resmi mesai saati de duyurmadan her gün değişik saatte Hilux veya hem Hilux hem Fiorino ile gelip Türk Telekom'a çıkan merdivenlerin kapısını ardına kadar açıp aynı merdivenlerden yukarı çıkıyorlar.
Santral ekiplerinden bahsediyorsunuz büyük ihtimal. Onların bir çoğu taşeron firma olduğu için sitede çıkmaması normal.

Son düzenleme:
Anlattığınıza bakılırsa ya santral binasına ya da ekiplere tahsis edilen binaya denk geldiniz.

Araçlardan anladığım kadarıyla bu ekibin işi farklı. Hilux işin içinde olduğuna göre araziden geçen hatlarla haşır neşir olmaları gerekli.

Benzer binayı Beykoz'un sonuna doğru görebilirsiniz. Tabii yıkılmadıysa.

Onların bir çoğu taşeron firma olduğu için sitede çıkmaması normal.
Hiç taşerona benzemiyorlar. 6 yıl önceleri falan arada sırada "Türk Telekom çözüm ortağı" yazan araçlar da geliyordu, taşeronsa belki onlar taşerondur.
Türk Telekom logolu ve kaplamalı araba geliyor. Sorduğumda biz Türk Telekom il müdürlüğü personeliyiz demişlerdi.

Benzer binayı Beykoz'un sonuna doğru görebilirsiniz. Tabii yıkılmadıysa.
Benim bahsettiğim bina İstanbul'da değil. O yüzden İstanbul'da yer alan binaya bakamam.

Araçlardan anladığım kadarıyla bu ekibin işi farklı. Hilux işin içinde olduğuna göre araziden geçen hatlarla haşır neşir olmaları gerekli.
Bilmem. Araçlarının tepesine de merdiven koymuşlar. Hilux ya da Fiorino ile geliyorlar. Yaklaşık 6 sene önce Ford Ranger ile de gelirlerdi. Arazilik iş yaptıkları da yok, sabah gelirken Hilux ile gelip aracı bahçeye parkediyorlar. Akşama kadar bahçede yatıyor araç. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı