Türk Telekom müşteri hizmetleri saçmalığı

akifs_wn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet paketim normalde 35 Mbps altyapım 100 Mbps kadar destekliyor modemimde 300 Mbps'ye kadar destekliyor sorun hiçbirinde değil hız testi yapıyorum 15 Mbps gösteriyor aradım müşteri hizmetlerini modeminizi güncelliycez falan dediler sonradan 32ye tekrar çıktı 1 hafta falan geçmeden tekrar 15'lere düştü şimdi tekrar aradım saçma sapan cevaplar yok modeminiz Max 20 Mbps destekliyor falan. Şu modem güncelleme olayından sonra tekrar 30a falan çıktı uzaktan bir şey yaptılar ne yapmış olabilirler acaba ben kendim de yapabiliyor muyum, şimdiden teşekkür ederim cevap yazacak arkadaşlar için.

Sinyali güçlendiriyorlardır muhtemelen. Her yavaşladığında aramak dışında başka çözüm yoktur eğer sorun onlardan kaynaklanıyorsa. Ben de yaşıyordum bunu 8-9 sene önce.
Yani hocam şimdi tekrar aradık kayıt oluşturdum falan diyolar resmen dalga geçiyolar adam modeminiz 20 mbps destekliyo diyo geçen düzeltti şimdi sanki konudan hiç haberi yokmuş gibi konuşuyo.

Bizdede durum aynı vaadedilen hız verilmiyor arıza kaydı oluşturup yalandan çözüldü diye sms atıyorlar şaka gibi.

Geri
Yukarı