Türk Telekom ne kadar ücrete yeni hat çeker?

TheSoul01

Decapat
Daha fazla  
arkadaşlar iç tesisatımda sorun varmış bunu kendim elektrikçi yardımı ile düzeltmem söyleniyor bunu yapacak elektrikçide en az 400 500 tl para istiyor türk telekoma geçsem elit desteği ne kadar bir ücrete yeni hat çeker (1.kattayım ankastreye uzaklığım 15 20 metre falan) türknete geçeli 1.5 ay oldu yaşamadığım sorun kalmadı altyapı ankastrede ölçtüğümüzde 75 mbps ye kadar destekliyor ama ben çok düşük hızlar alıyorum. şuan aldığım hızı ve sabah aldığım hızı hızı attım .

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (315).jpg
    Ekran Görüntüsü (315).jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (313).png
    Ekran Görüntüsü (313).png
    114,4 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar, iç tesisatımda sorun varmış. Bunu kendim elektrikçi yardımı ile düzeltmem söyleniyor. Bunu yapacak elektrikçi de en az 400-500 TL para istiyor. Türk Telekom'a geçsem elit desteği ne kadar bir ücrete yeni hat çeker? (1. kattayım, ankastreye uzaklığım 15-20 metre falan.) TurkNet'e geçeli 1,5 ay oldu yaşamadığım sorun kalmadı. Altyapı ankastrede ölçtüğümüzde 75 Mbps'e kadar destekliyor ama ben çok düşük hızlar alıyorum.
En iyisi elektrikçi bence. Türk Telekom çok daha büyük bir yara açar ki yapmayı kabul ederlerse. Artık Fiber altyapı kablosunu verip elektrikçiye çektirin diyorlar.

arkadaşlar iç tesisatımda sorun varmış bunu kendim elektrikçi yardımı ile düzeltmem söyleniyor bunu yapacak elektrikçide en az 400 500 tl para istiyor türk telekoma geçsem elit desteği ne kadar bir ücrete yeni hat çeker (1.kattayım ankastreye uzaklığım 15 20 metre falan) türknete geçeli 1.5 ay oldu yaşamadığım sorun kalmadı altyapı ankastrede ölçtüğümüzde 75 mbps ye kadar destekliyor ama ben çok düşük hızlar alıyorum. şuan aldığım hızı ve sabah aldığım hızı hızı attım .
Portu bedavaya açtılar bizde ama nasıl olur bilemiyorum.

Geri
Yukarı