Türk Telekom sitesinde ek fatura gözüküyor

UltimateTeam

Centipat
İyi sosyaller, ben aralık ayında hattı kendi üstüme devraldım. Hat sahibi değiştiği için önceki hat sahibinin otomatik ödeme talimatı devam eder mi diye emin olamadım, müşteri temsilcilerine sorduğumda birisi sizin ödemeniz gerekiyor dedi diğeri ise gerekmiyor dedi ve onu pek anlamadım ama emin olmak için online işlemlerden ocak ödememi yaptım.

Fakat asıl sormak istediğim; normalde her ay fatura bilgileri için SMS gelir ama bu sefer 98TL'lik ek bir fatura bilgisi daha geldi (Normalde benim ödediğim 96TL). Online işlemlere baktığımda 98TL'lik olan görünmüyor, ancak Türk Telekom web sitesinden kontrol edince bu fatura yarın son ödeme tarihli olarak bir fatura daha görünüyor, anlamadım müşteri temsilcisine sordum.

Daha önce sorduklarım da şimdi sorduğum da şu an ödemeniz gereken bir fatura yok dediler, emin olmak için bir daha sordum ve sistemde bütün faturalar ödenmiş dediler.

Sizce görmezden geleyim mi? Çünkü normalde ek fatura olmaması lazım, zaten online işlemlerde görünmüyor ama web sitesi kafamı çok karıştırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı