Türk Telekom ortak Wi-Fi bağlanmıyor

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Arkadaşlar bilen bilir bazı noktalarda Türk Telekom'un ortak Wi-Fi bağlantı noktaları var. Şu anda ben o noktalardan birinde kalıyorum. 80TL gibi bir paraya (tam hatıramıyorum) 1aylık sınırsız internet üyeliği alabiliyorsunuz. Üyeliği de https://giris.turktelekomwifi.com/ internet sitesine giriş yaparak internet erişimi sağlıyorsunuz. Bugün neden olduğunu anlamadığım bir şekilde Wi-Fi bağladığımda 'bağlı, internet yok" olarak gözüküyor ve https://giris.turktelekomwifi.com/ adresinden hiçbir şekilde geri dönüş alamıyorum. Ya sayfa tamamen beyaz ekranda kalıyor ya da sayfaya hiç bağlantı sağlayamıyorum. İşin kötü tarafı sadece bilgisayarımda böyle oluyor telefonumda ve annemin telefonunda https://giris.turktelekomwifi.com/ adresi olması gerektiği gibi üyeliği girip interneti kullanabiliyorum. Nasıl çözeceğim acaba bu sorunu? Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarinizi yenidrn baslatmayi denediniz mi? Varsayilan tarayicinizda sorin olabilir, farkli bir tarayici deneyin.

Hocam maaleef ağ bağdaştırıcı falan sıfırladım yeniden başlattım fakat halen durum aynı. Farklı tarayıcı vesaire de denedim. Zaten Wi-Fi ağına bağlanırken bir sorun olduğu belli. 2 3 dakika bekletiyor bağlanmak için falan.

Hocam maaleef ağ bağdaştırıcı falan sıfırladım yeniden başlattım fakat halen durum aynı. Farklı tarayıcı vesaire de denedim. Zaten Wi-Fi ağına bağlanırken bir sorun olduğu belli. 2 3 dakika bekletiyor bağlanmak için falan.
Nereden baglanmak istiyorsunuz? Oradaki calisanlara modemi yeniden baslatmasini isteyin. Cozulme ihtimali yuksek.

Normalde bağlandıktan sonra ağda oturum aç gibisinden bir şey çıkması lazım Wi-Fi ağının altında ancak o da çıkmıyor. Veya Chrome açıp herhangi bir şey arattığımda üyelik kısmına atması gerek beni ama yok onu da yapmıyor. Kafayı yiyeceğim az kaldı.

Nereden baglanmak istiyorsunuz? Oradaki calisanlara modemi yeniden baslatmasini isteyin. Cozulme ihtimali yuksek.
Şuan askeri misafirhanedeyim. Sorayım bi hocam teşekkürler.

Normalde bağlandıktan sonra ağda oturum aç gibisinden bir şey çıkması lazım Wi-Fi ağının altında ancak o da çıkmıyor. Veya Chrome açıp herhangi bir şey arattığımda üyelik kısmına atması gerek beni ama yok onu da yapmıyor. Kafayı yiyeceğim az kaldı.
Sorun etmeyin hocam. Yuksek ihtimalle bir hata. Gecici olarak annenizin telefonundan Hotspot acabilirsiniz. Annenizin telefonu nedir?

Bir hata demek istemistim. Bu arada gelen Wi-Fi'yi paylasmaniz lazim. Bir saniye hemen bakip geliyorum.

Rica edersem Hotspot kismindan tum ayarlatin fotografini upload eder misiniz? @Playboi

Hocam sanırsam Wi-Fi paylaşılmıyor maalesef.

Arkadaşlar sorunu çözmeyi başardım. DNS sunucusunu 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 şeklinde ayarlayıp başka bir ayar yaptıktan daha sonra ( Maaalesef hatırlamıyorum sonra da okuyan olursa özür dilerim ) Sorun çözüldü. @Windows 11 Bükücü hocam size de teşekkür ederim zamanınızı ayırmanız ve kibar diliniz yeter iyi ki varsınız.

Son düzenleme:
Hocam sanırsam Wi-Fi paylaşılmıyor maalesef.

Arkadaşlar sorunu çözmeyi başardım. DNS sunucusunu 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 şeklinde ayarlayıp başka bir ayar yaptıktan daha sonra ( Maaalesef hatırlamıyorum sonra da okuyan olursa özür dilerim ) Sorun çözüldü. @Windows 11 Bükücü hocam size de teşekkür ederim zamanınızı ayırmanız ve kibar diliniz yeter iyi ki varsınız.
Sorun degil hocam, sizin sorununuz cozulmusse ne mutlu size.

Geri
Yukarı