Türk Telekom paket gelmedi

cihancebic17

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Online işlemlerden dün 14.10 da talimat verdim fiks paket için ama halen paketim gelmedi ödeme de alınmadı ben anlamadım aradığım zaman 24 saat sonunda geleceği söylenmişti fakat gelmedi.

Türk Telekom bayisine gitmenizi öneririm. Belki yoğunluktan dolayı olmamış olabilir. Bayilerinde işleminizi hızla yaparlar.

Dediğinizi bugün gideyim sorayım.

Güncelleme getireyim hemen bayiye gittim konuştum onun için müşteri hizmetlerini aramam gerekiyor dediler aradım fakat herhangi bir sonuç yok.

Son düzenleme:
Dediğinizi bugün gideyim sorayım.

Güncelleme getireyim hemen bayiye gittim konuştum onun için müşteri hizmetlerini aramam gerekiyor dediler aradım fakat herhangi bir sonuç yok.

Muhtemelen yoğunluk vardır. Biraz beklemenizi öneririm. Eğer sonuç olmazsa müşteri hizmetlerini tekrar arayınız. Ondan da sonuç çıkmazsa bayiye gidiniz. Bayiye giderseniz müşteri hizmetlerinden sonuç alamadığınızı, bu yüzden buraya geldiğinizi söyleyiniz. İyi geceler.

Muhtemelen yoğunluk vardır. Biraz beklemenizi öneririm. Eğer sonuç olmazsa müşteri hizmetlerini tekrar arayınız. Ondan da sonuç çıkmazsa bayiye gidiniz. Bayiye giderseniz müşteri hizmetlerinden sonuç alamadığınızı, bu yüzden buraya geldiğinizi söyleyiniz. İyi geceler.

Turkcell'e geçeceğim hocam rezil etmeden bırakmıyorlar insanı teşekkür ediyorum yardımız için.

Geri
Yukarı