Çözüldü Türk Telekom ping sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mEHMETTTTT

Picopat
Arkadaşlar eskiden 16Mbit ADSL tarife kullanıyordum ve ping sorunum yoktu. Ancak 2 aydır VDSL 24Mbit pakete geçtim ve 600pingden aşağıya inmiyor Ve bugün ping yüzünden ETS 2 MP'de ban yedim. Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor? Eski pakete dönmek istediğimde yeniden tahhüt lazım diyorlar ve taahhüt istemiyorum. Çözümü var mıdır?

Çözüm
Videoyu şuan izleyemem akşam izleyeceğim ancak ücret ödemek gerekmiyor mu? millenicoma geçmeyi düşünüyorum.
Hayır eğer indirimden faydalandıysanız sadece indirimlerin toplamını ödüyorsunuz. 50 TL için 2 yıl başınız ağrımasın.
En iyi cevap için teşekkürler.
Hocam tavsiyem taahhütünüzü fesh etmeniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tavsiyem taahhütünüzü fesh etmeniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu şuan izleyemem akşam izleyeceğim ancak ücret ödemek gerekmiyor mu? millenicoma geçmeyi düşünüyorum.

Hayır eğer indirimden faydalandıysanız sadece indirimlerin toplamını ödüyorsunuz. 50 TL için 2 yıl başınız ağrımasın.
En iyi cevap için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı