Türk Telekom ping yükselme ve internet gidip gelme sorunu

Pentium G4560

Kilopat
3-4 gündür internetime bir şeyler oldu. Zaman zaman kendi kendine gidip geliyor, ardından hız testi yapıyorum ve ms değeri 300 küsur. Ardından download deniyorum hızımı tam olarak kullanabiliyorum. Ancak bir türlü ms düşmüyor. Sonra zaman geçiyor bu zaman içerisinde modem kendi kendini birkaç kez daha restart atıyor. Ardından ms düşüyor 5-6 civarlarına. 3-4 gündür böyle bir sorun yaşıyorum, kablolarımda bir sorun yok, modem arayüzünden kontrol ediyorum modemi.

Fabrika ayarlarına döndürüyorum çare yok. Bu sorun TTNET'le mi ilgilidir yoksa benden mi kaynaklı çözemedim. TTNET kullananlarda bu veya benzeri bir sorun yaşayan var mı acaba? İlk etapta müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum çünkü daha önceki aramalarımda benimle konuşan kadın mı bana yardım ediyor, ben mi ona yardım ediyorum anlamamıştım. Tavsiyeleriniz varsa dinlemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de yaklaşık bir ay öncesine kadar her şey harika idi sonra bi' anda net koptu ve geldi geldikten sonra ise 8-9 aralığındaki hızım 3.5'e düştü (AKK'siz) ilk başlarda sorun etmedim ayın başında düzelir dedim de öyle olmadı..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı