Türk Telekom Play Store'da bilgiler değişmiyor

volkiavcii

Hectopat
İyi günler, Türk Telekom'un oyun satın alma sitesi Play Store'da sorun yaşıyorum. İnternet hizmetimi alırken kullandığım numarayı iptal ettim fakat sitede halen eski numaram gözüktüğü için alışveriş yapamıyorum. Siteye mevcut olarak kullandığım tek şifremle giriş yapabiliyorum fakat ödeme sayfasına gelince eski cep telefonum ve eski tek şifremi istiyor. Müşteri hizmetleri ile çok kez görüştüm güncellendiğini söylediler fakat durum halen aynı. Siteden kendimde güncelledim fakat ne yaparsam yapayım Play Store'daki numara değişmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mi?

İyi günler, Türk Telekom'un oyun satın alma sitesi Play Store'da sorun yaşıyorum. İnternet hizmetimi alırken kullandığım numarayı iptal ettim fakat sitede halen eski numaram gözüktüğü için alışveriş yapamıyorum. Siteye mevcut olarak kullandığım tek şifremle giriş yapabiliyorum fakat ödeme sayfasına gelince eski cep telefonum ve eski tek şifremi istiyor. Müşteri hizmetleri ile çok kez görüştüm güncellendiğini söylediler fakat durum halen aynı. Siteden kendimde güncelledim fakat ne yaparsam yapayım Play Store'daki numara değişmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mi?
Ayarlardan Play Store verilerini silersen düzelebilir.

Ayarlar>Uygulamalar>Google Play Hizmetleri>Depolama Alanı Ve Önbellek>Alanı Yönet>Tüm Verileri Temizle. Şeklinde yaparsan çözülür diye tahmin ediyorum.

hocam ben google playden değil türk telekomun kendi sitesinden bahsediyorum :) bir araştırın.
hocam ben google playden değil türk telekomun kendi sitesinden bahsediyorum :) bir araştırın.
Ayarlar>Uygulamalar>Google Play Hizmetleri>Depolama Alanı Ve Önbellek>Alanı Yönet>Tüm Verileri Temizle. Şeklinde yaparsan çözülür diye tahmin ediyorum.

Türk telekomun kendi kullanıcılarına indirimli ve taksitli oyun sattığı site.

hocam aynı sorunu şuan ben yaşıyorum nasıl halletiniz?

İyi günler, Türk Telekom'un oyun satın alma sitesi Play Store'da sorun yaşıyorum. İnternet hizmetimi alırken kullandığım numarayı iptal ettim fakat sitede halen eski numaram gözüktüğü için alışveriş yapamıyorum. Siteye mevcut olarak kullandığım tek şifremle giriş yapabiliyorum fakat ödeme sayfasına gelince eski cep telefonum ve eski tek şifremi istiyor. Müşteri hizmetleri ile çok kez görüştüm güncellendiğini söylediler fakat durum halen aynı. Siteden kendimde güncelledim fakat ne yaparsam yapayım Play Store'daki numa
hocam aynı sorunu şuan ben yaşıyorum nasıl halletiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı