Türk Telekom port ve altyapı sorunu

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
Kendi işinizi kendiniz yapacaksınız, altyapı yoksa alternatif nasıl çekilir diye araştıracaksınız ve çevre sokaklara bakacasınız. Dolapların yerini bileceksiniz, ankastre kutularının kapakları yok ama olan varsa üstünde hangi dolaba bağlı olduğu yazar. Darlayın kablo çektirin yapacak bir şey yok. Çağrı merkezini aramayın çünkü TT çağrı merkezi ankastre kutusu ile saha dolabını aynı zanneden cahil cüheladan oluşuyor. Şimdi 16 Mbps ile devam ediyorum. SNR margin 16 olduğu için 35 Mbps yükseltme yapamıyorum, 24 geçsem 8 Mbps için değmeyeceği için, riske girmiyorum. Upload için 20 GB AKN var, 20 GB aşıldığı zaman 2 Mbps düşüyor. Türk Telekom sahtekarlıkta sınır tanımıyor. Kullanılmasa bile söylüyorlar, şaka gibi. Böyle DRAM görülmedi. :) hazır altyapı var ama adamlar altyapı gelecek diye kandırıyor ve suçlarını örtbas ediyorlar. Adresinizi benim gibi farklı dolaba kaydetmiş ve silmek için uğraşmıyor olabilirler. Uzun serüven ve detay yazdım ama sonra sildim, okumaya sabrı olmayan bir milletiz o yüzden. İnternet ve altyapı konusunda bilgim var, soru sorabilirsiniz.

55.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı