Türk Telekom rezalet internet hızı

raksibu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS 11 GB 384Bit GTX 1080Ti GDDR5X
Intel i7 8700K
32 GB RAM
512GB M2 SSD
1 TB HDD
Asus ROG Sıvı Soğutma
650W 80 Plus PSU
Meslek
Grafik Tasarım - SEO Uyumlu Içerik Yazarı
Aynı ay içinde 14 defa aradım 7 kere arıza kaydı oluşturdum değişen hiçbir şey yok 24'lük paketi kullanıyorum yıllardır kullanıyorum ara ara hız düşüşleri internet kopmaları oluyordu fakat bu yıl başından beri tak etti artık. Hayatımda böyle rezillik görmedim. Bunun çözümü için ne yapmam gerekiyor? Arayıp ana avrat küfür edip davalık olabilirim, farklı bir hizmet sağlayıcı kullanabilirim Kablonet altyapısı oturduğum yerde bulunmuyor. (İstanbul-Üsküdar)

3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden dls günlüğüne girip, modeme gelen data rate'i söyleyebilir misin?
Orası ayrı bir dert zaten asla ama asla giriş yapamıyorum modem arayüzüne modem TP-LINK her türlü kombinasyonu denedim fakat giriş sağlayamıyorum. Şifre değiştirme sıfırlama alanı da göremedim son çare yarın modemi sıfırlayıp tekrar kombinasyonları deneyeceğim bir umut.

NetSpeed kullanıyorum ve her aradığımda sorunum çözülüyor veya teknik ekibe yönlendiriliyorum.
Eki Görüntüle 879578

Bu da hızım. Türk Telekom kullanmamaya yemin ettim, yeminimi bozarsam kendimi affetmem.

Bu yılın Haziran ayında taahhütüm bitiyor altyapım var ise düşüneceğim teşekkür ederim.

Orası ayrı bir dert zaten asla ama asla giriş yapamıyorum modem arayüzüne modem TP-Link her türlü kombinasyonu denedim fakat giriş sağlayamıyorum. Şifre değiştirme sıfırlama alanı da göremedim son çare yarın modemi sıfırlayıp tekrar kombinasyonları deneyeceğim bir umut.

Modemi resetlersen varsayılan TP-Link modem ID, pw için;

ID: Admin
Pw: Admin ( TTNET'ya da Türk Telekom da olabiliyor)

şeklinde denersin. Orada da gelen değerler düşük ise TurkNet'e geçeni öneririm.

NetSpeed kullanıyorum ve her aradığımda sorunum çözülüyor veya teknik ekibe yönlendiriliyorum.
Eki Görüntüle 879578

Bu da hızım. Türk Telekom kullanmamaya yemin ettim, yeminimi bozarsam kendimi affetmem.

Hocam NetSpeed'de altyapı olarak nasıl bir yol izliyorlar? Ben mecbur Telekom kullanıyorum. Superonline'a geçecektim ama onlarda daha kötü olacağını öğrendim altyapı sıkıntı yüzünden. Yani bunun altyapı olarak nasıldır? TurkNet gibi mi?

Geri
Yukarı