Türk Telekom sil süpür yapılmıyor

Screenshot_2023-08-24-09-52-07-381_com.tmob.AveaOIM.jpg

Çalışıyor hocam. Sizde bir sıkıntı olabilir.

Tek bendemi oldu yoksa genel bir sorun mu? Hiçbir paketimin olmadığı yazıyor ve sil süpür yapamıyorum.

Eki Görüntüle 1913573

Geceleri düzgün çalışmayıp sil süpür yapılmıyor. (çok denedim gece 12 de tam tarihi gelmesine rağmen silsüpür yeri çıkmıyor sabah aktif oluyor) çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Geceleri düzgün çalışmayıp sil süpür yapılmıyor. (çok denedim gece 12 de tam tarihi gelmesine rağmen silsüpür yeri çıkmıyor sabah aktif oluyor) çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Hocam öncelikle geceleri hemen olmaz. Sabah 6 dan sonrasını bekleyin oluyor. Bu durumu bende yaşadım.

Yenileme saati 12 değil 06.00.

Hocam zaten özelliği o. Çarşamba günü sabah saat 6'da açılıyor. Bu bir hata falan değil. Adamlar öyle yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı