Türk Telekom sınırsız YouTube dolandırıcılığı

Mesut007x

Centipat
Daha fazla  
27 Haziran 2023 tarihinde faturalı Türk Telekom hattımda faturam kesildi ve kullanım haklarım yenilendi. Ek olarak 99 TL karşılığında sınırsız Youtube.com paketi aldım. Fakat Youtube.com kullanımlarım halen mobil internetimden gitmekte. Youtube.com'da premium kullanıyorum, zaten reklam vb. farklı data kullanımı yok forumlarda gördüğüm kadarıyla çoğu kişide bu sorun varmış çözüme ulaşan oldu mu ne yapmamız lazım? Resmen dolandırıcılık bu...

27 Haziran 2023 tarihinde faturalı Türk Telekom hattımda faturam kesildi ve kullanım haklarım yenilendi. Ek olarak 99 TL karşılığında sınırsız Youtube.com paketi aldım. Fakat Youtube.com kullanımlarım halen mobil internetimden gitmekte. Youtube.com'da premium kullanıyorum, zaten reklam vb. farklı data kullanımı yok forumlarda gördüğüm kadarıyla çoğu kişide bu sorun varmış çözüme ulaşan oldu mu ne yapmamız lazım? Resmen dolandırıcılık bu...
Bu durumu Tt müşteri hizmetlerini söylemeniz daha yararınıza olacaktır.

Vodafone'da aynı sorunu yaşamıştım, müşteri hizmetleriyle görüştükten birkaç gün sonra çözülmüştü hocam müşteri hizmetlerine durumu anlatın.

Vodafone'da aynı sorunu yaşamıştım, müşteri hizmetleriyle görüştükten birkaç gün sonra çözülmüştü hocam müşteri hizmetlerine durumu anlatın.

Anlatıyorum boş beleş şeyler söylüyorlar yani resmen ayak üstü dolandırılıyoruz muz cumhuriyeti başka açıklaması yok her yere yazdım şikayetimi bakalım sonuç çıkarsa.

Hocam merhabalar forumda paylaştım zaten ama burayada yazayım apn ayarlarına girin ve apn de internet yazan yere wap,internet yada wap,gprs yazın kaydedin uçak modunu açıp kapatın
Deneyen birçok arkadaş işe yaradığını söyledi, yalnız reels videoları harcar kotadan normal videolar harcamaz en azindan

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-06-21-58-32-293_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-32-293_com.android.settings.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2024-02-06-21-58-29-142_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-29-142_com.android.settings.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-02-06-21-58-18-438_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-18-438_com.android.settings.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı