Türk Telekom son ödeme tarihi geçince yavaşlama oluyor mu?

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
İyi geceler. Türk Telekom'un evde internetini kullanmaktayım ve faturalarımı son ödeme tarihinin olduğu günde düzenli olarak ödemekteyim. Bu ayki faturayı ödemeye fırsat bulamadım. 16'sında son ödeme tarihim. Bu gece internetimde aşırı bir yavaşlama oldu. Bundan ötürü müdür? Bilmediğimden soruyorum.

Kısıtlama politikası İSS'den İSS'ye değişir ama Superonline'da fatura birkaç gün gecikti mi? Anında internet 10 kbps'lere düşüyor. Hiçbir site açılmıyor ve internetin var ile yokluğu arasında ki o mistik an yaşanıyor.

Telekom bazen bu saçmalığı bilinçli olarak yapıyor, kendim de yaşadım, ödemeyi unuttuğum zaman. Ödedikten sonra MH arayıp söylediğinizde düzeltiyorlar.

Telekom bazen bu saçmalığı bilinçli olarak yapıyor, kendim de yaşadım, ödemeyi unuttuğum zaman. Ödedikten sonra MH arayıp söylediğinizde düzeltiyorlar.
Bildiğiniz üzere 7/24 MH açık olduğu için gece 2'de arayıp yavaşlama nedenini sordum. Bir sıkıntı olmadığını söylediler arıza veya başka bir nedenden dolayı. Faturadan ötürü bu tarz yavaşlamanın olabileceğini söyledi onlar da.

Geri
Yukarı