Türk Telekom taahhütsüz cayma hakkı

Hangisi gerçekten sınırsız ve geçilirse sorun olmayacak tarife?

• Oy verenlerin toplamı
    11
Yok mu konu hakkında bilgisi olan? :( Tüh ilk attığım link sığmamış boş yere götürüyor buraya linkleri atayım sorun olmasın sonra

Ben varım böyle bir şey var ama kabul etmiyorlar uğraştım baya bi fakat ikna edemedim eğer iptal edip gelen cezayı tüketici haklarına gösterirsin dava filan açılır seni haklı görebilirler fakat bazen oda yani dicek bir şey yok mahkum ediyorlar yasada yazıyor fakat söz geçiremiyorsun...

Böyle bir şey yok diye biliyorum. 24 aylık tek sözleşme olarak imzalanıyor. Bu ay sözleşmemin 12. ayını doldurdum ve iptal etmek istedim. 1200tl civarı cayma bedeli çıkarttılar. Benim de paketim 100tl zaten. İptal ettirmedim ödemeye devam ediyorum. Böylece 1200tl peşin vermek yerine 12 ay taksitle ödüyorum gibi :D

Ben varım böyle bir şey var ama kabul etmiyorlar uğraştım bayağı bir fakat ikna edemedim eğer iptal edip gelen cezayı tüketici haklarına gösterirsin dava falan açılır seni haklı görebilirler fakat bazen oda yani diyecek bir şey yok mahkum ediyorlar yasada yazıyor fakat söz geçiremiyorsun...

Hocam Türk Telekom'un sayfasından da baktım yazı aynen şöyle
Kampanyalı (taahhütlü) mevcut müşteriler:
  • İndirim dönemi devam ediyorsa: Sadece kampanyaya dahil olan ve kampanyaya başlangıcında tercih edilen paketten aylık yürürlükteki standart ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapabilir.
Yani benim şimdiki ödediğimden yüksek fiyattaki birine taahhütsüz geçiş hakkım var mı demek bu eğer öyleyse Türk Telekom'un tarifesine geçeceğim

• Indirim dönemi devam ediyorsa: Sadece kampanyaya dahil olan ve kampanyaya başlangıcında tercih edilen paketten aylık yürürlükteki standart ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapabilir.
Yani benim şimdiki ödediğimden yüksek fiyattaki birine taahhütsüz geçiş hakkım var mı demek bu eğer öyleyse Türk Telekom'un tarifesine geçeceğim

Evet taahhüdü ilk başlattığınız tarifeden daha üst bir tarifeye geçebiliyorsunuz ancak daha altına geçemiyorsunuz.
Evet taahhüdü ilk başlattığınız tarifeden daha üst bir tarifeye geçebiliyorsunuz ancak daha altına geçemiyorsunuz.

Tahhütsüz geçiş hakkı yok. Taahhüdünüz aynen devam ediyor. Cayma bedeli ödemeden geçiş hakkınız oluyor üst pakete. Taahhüdünüz bozulmuyor kısaca.

• İndirim dönemi devam ediyorsa: Sadece kampanyaya dahil olan ve kampanyaya başlangıcında tercih edilen paketten aylık yürürlükteki standart ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapabilir.
Türk telekom kullanıyorsan ve daha yüksek bir tarifeye geçiceksen yani daha pahalı geçebiliyorsun ama taahüt baştan oluyor sanırım çünkü insanlar tarife değiştirip taahüt bozuyordu

Türk telekom kullanıyorsan ve daha yüksek bir tarifeye geçiceksen yani daha pahalı geçebiliyorsun ama taahüt baştan oluyor sanırım çünkü insanlar tarife değiştirip taahüt bozuyordu
Hocam baktığım tarife sadece yeni gelene mi eğer değilse kalan 12 ay yerine bunu kullanmak daha mantıklı çünkü bizim internet+ev telefonu bunun fiyatına çok yakın yani geçiş hakkım var mi illa yeni olmak mi gerekir

Yeni konular

Geri
Yukarı