Türk Telekom cayma hakkı

Mr.Btr

Hectopat
İyi gunler arkadaşlar Konya merkezde ayın 21'nden beri internetim yok. Bir kazadan dolayi Türk Telekom nisan 30'a kadar da gelmeyecegini soyluyor. Yillardir TT kullanicisiyim taahhütumu 15 gun once yenilettim hizmet alamadigimdan dolayi cayma hakkim var mi ve bunun icin para isteme haklari var mi benden?

İyi gunler arkadaşlar Konya merkezde ayın 21'nden beri internetim yok. Bir kazadan dolayi Türk Telekom nisan 30'a kadar da gelmeyecegini soyluyor. Yillardir TT kullanicisiyim taahhütumu 15 gun once yenilettim hizmet alamadigimdan dolayi cayma hakkim var mi ve bunun icin para isteme haklari var mi benden?

Cayma hakkın var. Aynı olay başıma geldi. Superonline'da taahhütüm vardı. 1 ay internetimin gelmeyeceğini söylediler. İptal ettirmek istediğimi söyledim sorun çıkarmadan iptal ettiler. Şu şu no'lu internet hizmetinin şu şu isminde şu şu tc no'lu sahibiyim. Şu şu nedenden dolayı cayma hakkımı kullanarak hizmetimin sona erdirilmesini rica ediyorum şeklinde dilekçe doldur imzala kendilerine ulaştır.

15 gün için en fazla 5-10 tl ek ücret çıkarabilirler. Onu da ödemek istemiyorum derseniz tüketici hakem heyetine gitmeniz gerekebilir. Firma prosedürlerine göre hiç sorun çıkmadan da cayma şansınız var.

15 gün için en fazla 5-10 tl ek ücret çıkarabilirler. Onu da ödemek istemiyorum derseniz tüketici hakem heyetine gitmeniz gerekebilir. Firma prosedürlerine göre hiç sorun çıkmadan da cayma şansınız var.
O firmanın para almadan kapattıracağını sanmıyorum. Direk hakem heyetine gitmeli.

O firmanın para almadan kapattıracağını sanmıyorum. Direk hakem heyetine gitmeli.

Karşı tarafa bilinçli olduğunu hissettirebilirse sorun çıkmaz. Eğer bilmediğini belirtirse oluyormuş ediyormuş çıkabiliyormuşum falan filan derse uğraştırırlar emin konuşsun benim böyle böyle hakkım var ben cayma bedeli ödemeden ayrılmak istiyorum diye yok olmuyor felan derlerse bana 1 ay hizmet veremeyeceğinizi söylüyorsunuz ve benimde hakkım var işi yokuşa sürmeyelim düzgünce işlemlerimi yapmam için yol gösterin süreci uzatmayalım yoksa gerekli mercilere durumu aktarırım vs. vs. demeli.

Karşı tarafa bilinçli olduğunu hissettirebilirse sorun çıkmaz. Eğer bilmediğini belirtirse oluyormuş ediyormuş çıkabiliyormuşum falan filan derse uğraştırırlar emin konuşsun benim böyle böyle hakkım var ben cayma bedeli ödemeden ayrılmak istiyorum diye yok olmuyor felan derlerse bana 1 ay hizmet veremeyeceğinizi söylüyorsunuz ve benimde hakkım var işi yokuşa sürmeyelim düzgünce işlemlerimi yapmam için yol gösterin süreci uzatmayalım yoksa gerekli mercilere durumu aktarırım vs. vs. demeli.
Biz kullanmadıgımız internetin 6 ay küsür parasını ödemiştik eskiden. Bil bakalım hangi sağlayıcı. TTNET. :D

Tesekkurler arkadaslar bugun yarin kablonetten olumlu sonuc alirsam fesh etrircem durumu aktaririm
Arkadaslar herhangi bir cayma bedeli odemiyecegim fakat taahüt ümden dolayı paketime uygulanan farki ödemek zorundayim ilginiz icin teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı