Türk Telekom tarife değişmesine rağmen hız aynı

Berkant29

Hectopat
Arkadaşlar, sabah TT aradı. 5 TL karşılığınde 12 mgbit hız degerini 16 Mgbit'e cıkardi. Gel gor ki hiz hala 12 13 civari geziyor tarayicidan modeme girdim. Mevcut veri oranı(Kbps) 18839 hız testi yapiyorum, (kablolu) 16 mgbitlere kadar cikip sonra 12-13 dusuyor. Hızı mi sınırlamislar, ne yapmislar anlamadim. Yardim edebilecek var mi? ( musteri h. Aradım modemi dinlendirin falan falan dedi kapatti)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sabah TT aradı. 5 TL karşılığınde 12 mgbit hız degerini 16 Mgbit'e cıkardi. Gel gor ki hiz hala 12 13 civari geziyor tarayicidan modeme girdim. Mevcut veri oranı(Kbps) 18839 hız testi yapiyorum, (kablolu) 16 mgbitlere kadar cikip sonra 12-13 dusuyor. Hızı mi sınırlamislar, ne yapmislar anlamadim. Yardim edebilecek var mi? ( musteri h. Aradım modemi dinlendirin falan falan dedi kapatti)

Yarın tekrar müşteri temsilcisini arayın veya modemde sıkıntı olabilir.

Evet sonradan gördüm yazdığını yarın tekrar ararsa başka birisi sorunlarını düzeltebilir.

Türk Telekom'un müşteri temsilcisi gerçekten berbat. Ortalama 3-4 yıl önce bütün mahallenin interneti varken bizim yoktu 8 ay boyunca sürekli arıyorduk her gün aradığımızda arıza kaydı bırakıyoruz diyorlardı en son biz şubeye başvurduk ekipler buraya geldi. Bunların anca ayağına gideceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı