Türk Telekom tarifem nedir?

hikennosabo

Decapat
Daha fazla  
1626431711921.png

50 Mbps dendi ama 10Mbps alıyorum en fazla. Arayüzden de anlamadığım için.

Nasıl 50 Mbps denilmiş ki? Maksimum 16 Mbps destekliyor. Altyapı VDSL olduğu için 5 Mbps upload vermişler ancak 50 Mbps denilmişse hemen iptal edin. Müşteri hizmetleri yanlış bilgi verdi deyin, onlar iptal ederler.

Nasıl 50 Mbps denilmiş ki? Maksimum 16 Mbps destekliyor. Altyapı VDSL olduğu için 5 Mbps upload vermişler ancak 50 Mbps denilmişse hemen iptal edin. Müşteri hizmetleri yanlış bilgi verdi deyin, onlar iptal ederler.

Yani maksimum 16 Mbps mi alabileceğiz? Almadan önce NetSpeed testlerim 47 idi.

Resime göre altyapınız oldukça yetersiz. Az daha hız verseler zaten SNR marginden dolayı direkt kopmalar yaşanabilir. Tesisata bir baktırın eğer eski binaysa sıkıntı olmuş olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resime göre altyapınız oldukça yetersiz. Az daha hız verseler zaten SNR marginden dolayı direkt kopmalar yaşanabilir. Tesisata bir baktırın eğer eski binaysa sıkıntı olmuş olabilir.

Bina yeni altyapımız 5 gün önce yapıldı anlamıyorum ki.
Hat değeriniz maksimum 16 Mbps yazıyor. Ankastreden daireye elektrikçi çağırıp CAT 6 çektirin. O zaman istediğiniz değeri elde edebilirsiniz.

NetSpeed'de 386 metre var yazıyor o mu yoksa binanın içindeki mi?

Hocam bu günler içerisinde açılabilir, türk telekomun garipliği. Bence altyapınız da sorun olmayabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp, sabit internet hattı işlemleri için tuşlayın. Sonra da internet hız yavaşlığı denen seçeneği tuşlayın. Robot tespit ediyor ve arıza kaydı oluşturuyor. Ekipler gelip yapıyor. Örneğin ben 24Mbps paket kullanıyorum. Geçen maksimum veri oranında 4 ile sınırlanmıştı. Gelen internette 3 gibi birşeydi, ama upload yine 5'ti. Sonra ekipler geldi ve altyapıyı geri 50Mbps hızına çektiler. Download ile ilgili bir kutu sorunu var. Altyapınız desteklemiyor değil bence, dediğim işlemleri yapın ve arıza kaydı oluşturun.

1626432839147.png

Hocam bu günler içerisinde açılabilir, Türk Telekom'un garipliği. Bence altyapınız da sorun olmayabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp, sabit internet hattı işlemleri için tuşlayın. Sonra da internet hız yavaşlığı denen seçeneği tuşlayın. Robot tespit ediyor ve arıza kaydı oluşturuyor. Ekipler gelip yapıyor. Örneğin ben 24Mbps paket kullanıyorum. Geçen maksimum veri oranında 4 ile sınırlanmıştı. Gelen internette 3 gibi birşeydi, ama upload yine 5'Ti. Sonra ekipler geldi ve altyapıyı geri 50Mbps hızına çektiler. Download ile ilgili bir kutu sorunu var. Altyapınız desteklemiyor değil bence, dediğim işlemleri yapın ve arıza kaydı oluşturun.

Şimdi aldığımız satış danışmanını arıcağız olmazsa akşam dedikerini yapacağım.
Ve almadan öneki maksimum destek 47 falandı bayağı sevinmiştim en azından biraz iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı