Türk Telekom, Türksat'ın fiber altyapısını kullanabiliyor mu?

crixus1940

Hectopat
Arkadaşlar müstakil bir evde yaşıyorum Türksat geçen hafta sokağa fiber döşedi, benim eve maksimum 5 metre uzakta. Ben Türksat'a dilekçe falan verdim haber bekliyorum. Olumsuz bir sonuç alırsam Türk Telekom'a veya diğer firmalara fiber için başvurabilir miyim? Türksat altyapısını kullandırtmaya izin veriyor mu yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar müstakil bir evde yaşıyorum Türksat geçen hafta sokağa fiber döşedi, benim eve maksimum 5 metre uzakta. Ben Türksat'a dilekçe falan verdim haber bekliyorum. Olumsuz bir sonuç alırsam Türk Telekom'a veya diğer firmalara fiber için başvurabilir miyim? Türksat altyapısını kullandırtmaya izin veriyor mu yani?
TT kendi altyapısı haricinde altyapı kullanmıyor diye biliyorum ama Türkcell gibi bazı firmalar Türksat altyapısından hizmet verebiliyor.

Dostum cevabı bilmiyorum fakat anlaşmanın olması lazım. Bize superonline bağlamaya gelmişlerdi sohbetimiz falan oldu. Superonline altyapısını bazı internet sağlayıcılar da kullanıyormuş. Hatta kendilerinin 2 farklı şirkete ait kıyafetleri varmış. Hangisi çağrılıyorsa o şirket adına gidiliyormuş. Eğer ortada anlaşma varsa kullanılabilir.

Geri
Yukarı