Diğer operatörler Türk Telekom fiber altyapısını kullanabiliyor mu?

Bütçede aylık 350 TL'ye kadar çıkarım diye düşünüyorum. TurkNet'e şu anda zaten 250TL ödüyorum.
Comnet'in bu kampanyası gayet uygun geldi gözüme.
  • 500 Mbps download.
  • 20 Mbps upload.
  • 150+ peering.
  • Kota ve taahhüt yok.
  • Sürpriz fiyat yok.
  • Ön ödemeli.
  • 12 ay.
    %50 indirimli yerinde kurulum + aktivasyon.
    289.00₺/ay
Bu pakette de dediğiniz upload artışı mevcut mudur? Ve Comnet'i ilk defa duyuyorum güvenilir bir firma mıdır?

Bütçede aylık 350 TL'ye kadar çıkarım diye düşünüyorum. TurkNet'e şu anda zaten 250TL ödüyorum.
  • 500 Mbps download.
  • 20 Mbps upload.
  • 150+ peering.
  • Kota ve taahhüt yok.
  • Sürpriz fiyat yok.
  • Ön ödemeli.
  • 12 ay.
    289.00₺/ay
Bu pakette de dediğiniz upload artışı mevcut mudur? Ve Comnet'i ilk defa duyuyorum güvenilir bir firma mıdır?
500'lük paketlerde upload 20 miydi 50 miydi tam bilmiyorum. Bu sebeple yanlış bilgilendirmek istemem. Tabii kağıt üzerinde 20 yazıyor da pratikte 50 mi veriliyor onu tam hatırlamıyorum işte. Başka bir konu açıp Comnet'in 500'lük paketini kullanan arkadaşlara sorabilirsiniz, onlar doğru bilgiyi verirler.
Comnet, ismi çok sık duyulmasa da kullanılan bir firma. Güvenilir bir firma yani. Ama kullanmadığım için iyi bir deneyim mi sunar kötü bir deneyim mi sunar bilemem.
Açıkçası zaten bu deneyimler kişiden kişiye çok değişiklik gösterir. Birinin çok memnun olduğu firmadan bir diğeri hiç memnun kalmayabilir. Bunun kesin bir standardı olmadığı için net bir şey söylemek zor. Bu sebeple de ben prensiplerim gereği tavsiye vermiyorum zaten.

500'lük paketlerde upload 20 miydi 50 miydi tam bilmiyorum. Bu sebeple yanlış bilgilendirmek istemem. Tabii kağıt üzerinde 20 yazıyor da pratikte 50 mi veriliyor onu tam hatırlamıyorum işte. Başka bir konu açıp Comnet'in 500'lük paketini kullanan arkadaşlara sorabilirsiniz, onlar doğru bilgiyi verirler.
Comnet, ismi çok sık duyulmasa da kullanılan bir firma. Güvenilir bir firma yani. Ama kullanmadığım için iyi bir deneyim mi sunar kötü bir deneyim mi sunar bilemem.
Açıkçası zaten bu deneyimler kişiden kişiye çok değişiklik gösterir. Birinin çok memnun olduğu firmadan bir diğeri hiç memnun kalmayabilir. Bunun kesin bir standardı olmadığı için net bir şey söylemek zor. Bu sebeple de ben prensiplerim gereği tavsiye vermiyorum zaten.

Değerli yanıtlarınız için teşekkür ederim. Önerilerinizi göz önünde bulunduracağım.

• 500 Mbps download.
  • 20 Mbps upload.
  • 150+ peering.
  • Kota ve taahhüt yok.
  • Sürpriz fiyat yok.
  • Ön ödemeli.
  • 12 ay.
    289.00₺/ay
Ben Comnet kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı çıkmadı yaklaşık 2 aydır sıkıntısız biçimde kullanıyorum.

Hocam Fiber altyapıda sanırım TT daha avantajlı, Turkcell de sadece Millenicom alternatifi var.
Yani evet Turkcell altyapısında, altyapı sahibi haricinde Millenicom ve yanlış hatırlamıyorsam Vodafone kullanılıyor. Ama ben o mesajımda hangisinin avantajlı olduğundan ziyade TT altyapısından kullanılabilecek firmaları yazdım.

Geri
Yukarı