Türk Telekom ucuz paket önerisi

Hocam Türk Telekom'un altyapısında geçemez ona BİMCELL Pttcell tarzı yerlere başka bir operatör e gidip 4 ay kalıp dönmesi gerek.
Ben böyle bir şeyi ilk defa duydum. Türk Telekom kullanıcıları Bimcell, PTTCell gibi operatörlere direkt geçiş yapamıyor öyle mi?

Yanlış bilgi. TT'den BİMCell, PTTCell, TeknosaCell ve Vestelcell'e direkt geçiş yapılabiliyor. Hatta ben birkaç gün önce TT'den direkt Vestelcell'e geçtim. Ancak bu durumun tersi mümkün değil. Yani BİMCell, Pttcell, Teknosacell ve Vestelcell'den direkt TT'ye geçiş yok.

Yanlış bilgi. TT'den BİMCELL, Pttcell, teknosacell ve Vestelcell'e direkt geçiş yapılabiliyor. Hatta ben birkaç gün önce TT'den direkt Vestelcell'e geçtim. Ancak bu durumun tersi mümkün değil. Yani BİMCELL, Pttcell, teknosacell ve Vestelcell'den direkt TT'ye geçiş yok.

Hocam babam öyle dedi kusura kalmayın bu arada 4-6 GB internet paketleri kaç TL acaba 250 dk olsa da olur.

Hocam işte BİMCELL Pttcell vb oha ben hemen ariyim babamı Vestel'e geçelim.

Hocam peki bunda Türk Telekom sil süpür var mı?

Zaten yine TT Online işlemler uygulamasını kullanacağınızdan sil süpür yine mevcut olacaktır. Değişen sadece tema olacaktır. Yani evet sil süpür var.

@İzmirli Gurme hocam ben Cumartesi günü Vestelcell'e internet sitesi üzerinden başvuru yaptım. Arayan olmayınca pazar ve bugun (pazartesi) günü de tekrar tekrar başvuru yaptım. Her başvuruda aranacaksınız diye sms geldi. Ama kimse aramadı.

Geçiş yapmak için bir Vestel mağazasına gittim. Biz bilmiyoruz yapamıyoruz dediler.

Bugün Vestel canlı desteğe de yazdım. Yine arayan olmadı.

Yani bir türlü geçiş yapamıyorum. Siz nasıl geçiş yaptınız?

@İzmirli Gurme hocam ben Cumartesi günü Vestelcell'e internet sitesi üzerinden başvuru yaptım. Arayan olmayınca pazar ve bugun (pazartesi) günü de tekrar tekrar başvuru yaptım. Her başvuruda aranacaksınız diye sms geldi. Ama kimse aramadı.

Geçiş yapmak için bir Vestel mağazasına gittim. Biz bilmiyoruz yapamıyoruz dediler.

Bugün Vestel canlı desteğe de yazdım. Yine arayan olmadı.

Yani bir türlü geçiş yapamıyorum. Siz nasıl geçiş yaptınız?
Bayiden geçtim ben, her bayi yapmıyor ne yazık ki. Bulunduğunuz ildeki Vestel bayilerini arayıp sorun derim. TT ve Sanal Operatörlerden geçiş sadece bayilerden oluyor.
Hocam işte BİMCELL Pttcell vb oha ben hemen ariyim babamı Vestel'e geçelim.

Hocam peki bunda Türk Telekom sil süpür var mı?
Sil Süpür var.

Bayiden geçtim ben, her bayi yapmıyor ne yazık ki. Bulunduğunuz ildeki Vestel bayilerini arayıp sorun derim. TT ve Sanal Operatörlerden geçiş sadece bayilerden oluyor.

Sil Süpür var.
Benim hattım Vodafone. Normalde internet sitelerine numara taşıma için başvuru formu koymuşlar ama tamamen işlevsiz. Müşteri hizmetleri de çok yetersiz. Telefonu kapat yeter dercesine cevaplar veriyor ve yardımcı olmuyor. Ucuz olmasa yanından geçmeyeceğim 🙂

Geri
Yukarı