Türk Telekom Ücret Artışı İçin Araması

Kesinlikle hiçbir firmaya taahhüt verilmemesi taraftarıyım. Yıl 2019, malum firma hem fahiş fiyatlar istiyor 10 sene öncesinin hızları için hem de 2 sene taahhüt istiyor. Hiçbir şekilde anlamıyorum taahhüt veren insanları da.

Elin Arabı geldi TT'yi birkaç seneliğine devralıp, adını kullanarak inanılmaz krediler çekti, tabii ki ödemeden çekti gitti. Şimdi de TT enkazını devralan bankalar el mecbur bu tarz politikalarla müşteriyi düdüklemeye çalışıyorlar.

50 Mbps / 4 upload 89TL ödüyorum Türk Telekom en azından hızım hep stabil sabit hiç değişkenlik göstermiyor. Sabah 48 49 alırken yoğunluk olmadan aksam saatlerin de yine aynı hızı alabiliyorum. Öğlen vaktindede aynı hızı alabiliyorum en azından başka İSS ler gibi gündüz şu hızı alırsın akşam şu hızı alırsın demiyor. Ankara nin yenimahalle semtinde oturuyorum üstelik aşırı yoğun bir semt. Ama şunu anlamıyorum ne hikmetse ben 15 yıldır TTNET müşterisiyim beni arayıp da size şunu şu fiyatta vereceğiz bu fiyatta yapacağız diye kimse birşey söylemedi. AKN kalkmadan önce AKN siz paket için 2 yıl sözleşme verdim. Arasında sadece 1 TL oynadı. Ama burada okuduğum rakamlar aşırı fâhiş fiyatlar anlam veremiyorum. Ya adamına göre muamele çekiyorlar yada nabza göre şerbet veriyorlar.
Adsız.png

50 Mbps / 4 upload 89TL ödüyorum Türk Telekom en azından hızım hep stabil sabit hiç değişkenlik göstermiyor. Sabah 48 49 alırken yoğunluk olmadan aksam saatlerin de yine aynı hızı alabiliyorum. Öğlen vaktindede aynı hızı alabiliyorum en azından başka İSS ler gibi gündüz şu hızı alırsın akşam şu hızı alırsın demiyor. Ankara nin yenimahalle semtinde oturuyorum üstelik aşırı yoğun bir semt. Ama şunu anlamıyorum ne hikmetse ben 15 yıldır TTNET müşterisiyim beni arayıp da size şunu şu fiyatta vereceğiz bu fiyatta yapacağız diye kimse birşey söylemedi. AKN kalkmadan önce AKN siz paket için 2 yıl sözleşme verdim. Arasında sadece 1 TL oynadı. Ama burada okuduğum rakamlar aşırı fâhiş fiyatlar anlam veremiyorum. Ya adamına göre muamele çekiyorlar yada nabza göre şerbet veriyorlar. Eki Görüntüle 386237
Ben de tt kullanıyorum ama 35 Mbps / 3 upload pakete 150 lira civarı ödüyorum.

Ben de tt kullanıyorum ama 35 Mbps / 3 upload pakete 150 lira civarı ödüyorum.

27 aralık 2018 tarihinde 88.99 ödüyorodum sözleşmenin bitmesine daha 4 ay vardı ttneti aradım bu durumla alakalı napılabilir diye görüştüm yıl başından önce tekrar sözleşmeyi yenilersem 1 TL fark ile aynı paketi sınırsız olarak kullanabileceğimi söylediler. Aslında biraz uyanık olmak lazım 15 yıldır ttnet yaptığı zamnların toplamı en baba 10 TL dir ancak benim bulunduğum bölgede ortalama nufüs 1milyon civari ve aşırı internet yoğunluğu olan bir bölge benim için şu çok önemlidir sabah aldığım hızı 7/24 sürekli aynı şekilde stabil alabiliyorsam 5 TL 10 TL farkına bakmam diğer İSS lerin çoğunun grublarına bakıyorum yorumlarına bakıyorum internetim kesildi 10 saattir yok ve ne hikmetse söyledikleri bütün bahaneler alt yapı, alt yapı oturduğum apartman 1981 yapımı ve en son alt yapım işlemi 2004 yılında değiştirildi. O gün bugündür aynı alt yapıyla hizmet alıyorum.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı