Türk Telekom Upload Hız Artışı

Bizden alıyorlar size veriyorlar hocam 75'in 25'e düşmesi imkansız kaldı ki 60 alırken 75 alınmaz zaten. Şu an yine baktım aynı 25 upload 8

Milennicom 100Mbps paketini kullanıyorum upload hızı artmış ama arttırken biraz downloanddan almışlar sanırım 🤣
Screenshot_20231031_071823_Speedtest.jpg

Doğrudur 2 3 kişiden kısıyorlar başkasına veriyorlar paketimi öğrenmek ister misin 75Mbps aldıgım hıza bak.

Bende 75 Mbps alıyorum keyiflerine göre bazen 20 çekiyor bazen 55 bazen de 70 çekiyor aramaktan bıktım onlar azaltmaktan bıkmadı ( artı olarak Türk Telekom ana binası yakınımızda fiber altyapı yok arıza raporu verdim hızdan dolayı aradılar en fazla 24Mbps hız verebiliriz dediler hız testi yapınca 32Mbps çıktı adama dedim 25 veriyorsanız şimdi ben 32Mbps nasıl alıyorum tekrar arıza tespit isteği attım yanlış bilgilendirme verilmiştir dediler🤣 ayak üstü dalga geçmeye çalıştılar ama o an hız testi yaptığımı bilmiyorlardı 😂 )

Sen o hızı aldığına bin şükret

Türk Telekom taahhütlü alınır mı?

Altyapı 50 Mbps destekliyor ama gelen ekipler 24 alırsınız dedi Türk Telekom ekipleri.

Kanka tekrardan ara ve Türk Telekom hız testi yaz oradan çıkan verilerle müşteri hizmetleri ile konuş 24 Mbps üstü çıkarsa dalgamı geçiliyor diye konuş onlar saniyesinde int hızını artırıyorlar

Bende 75 Mbps alıyorum keyiflerine göre bazen 20 çekiyor bazen 55 bazen de 70 çekiyor aramaktan bıktım onlar azaltmaktan bıkmadı ( artı olarak Türk Telekom ana binası yakınımızda fiber altyapı yok arıza raporu verdim hızdan dolayı aradılar en fazla 24Mbps hız verebiliriz dediler hız testi yapınca 32Mbps çıktı adama dedim 25 veriyorsanız şimdi ben 32Mbps nasıl alıyorum tekrar arıza tespit isteği attım yanlış bilgilendirme verilmiştir dediler🤣 ayak üstü dalga geçmeye çalıştılar ama o an hız testi yaptığımı bilmiyorlardı 😂 )

Sen o hızı aldığına bin şükret.

Kanka tekrardan ara ve Türk Telekom hız testi yaz oradan çıkan verilerle müşteri hizmetleri ile konuş 24 Mbps üstü çıkarsa dalgamı geçiliyor diye konuş onlar saniyesinde int hızını artırıyorlar.

Gelen ekip kendi test etmiş zaten nere bağladı bilmiyorum ama 24 geliyor demiş eşime, ben evde değildim. Öyle olunca beni aradı iptal ettir dedim, gitmişler. Şimdi altyapı sorgulatiyorum, altyapı yok diyor. Ne iş anlamadım.

Geri
Yukarı