Türk Telekom VDSL Altyapı Sorunu

• Konuyu başlatan CC76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Port değişim süreci ne kadar sürer? Bu süre zarfında internetim kesilir mi? Benim şu anki bölgemde upload hızları arttırıldı. Başka bir yere geçirirlerse beni orada upload hızlarının düşük olma ihtimali var mıdır acaba?

Hocam yakın zaman da port değişikliği yaptım. Hız ya da sinyallerde herhangi bir sıkıntı yaşamadan yaptım bunu üstelik. İlla arıza olmasına gerek yok port değişikliği talebi için. Sadece müşteri hizmetlerini arayıp ben port değişikliği talep ediyorum demem yetti. Gerek olmadığını belirtseler de ben üsteleyince değişim gerçekleşti.
Şansın varmış. Port değiştirmek istiyorum dediğinde öyle sorun gözükmüyorken kolay kolay değiştirmezler. Millet kendini yırtıyor yeni port için.

Beklemekten başka çaremiz yok sanırım.
Korkarım ki...
BTK' ya şikayette bulundum 7 defa 7 seferinde de ttnetin verdiği mesajı pişirip pişirip gönderiyor herkese. Ben de ISS olsam ben de yüksek fiyat düşük hız veririm. Adamlardaki rahata bak, BTK'nın başına işten anlamayanları koyarlarsa olacağı bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı