Türk Telekom VPN yasaklıyor mu?

Thapena

Hectopat
Arkadaşlar önceden proton VPN kullanıyordum. Şu an site yasaklanmış giremiyorum eklenti VPN ekleyip girip indirsem bile uygulama açılmıyor. Nord VPN ve Express VPN'de aynı şekilde. Nasıl bu VPN'leri açabilirim bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom genel olarak bağlantıda sıkıntılar yaşıyor, bu sorunu türk Telekom uygulamasından ayarların aile ayarlarında kaldıysa değiştirmen gerekiyor.

Arkadaşlar önceden proton VPN kullanıyordum. Şu an site yasaklanmış giremiyorum eklenti VPN ekleyip girip indirsem bile uygulama açılmıyor. Nord VPN ve Express VPN'de aynı şekilde. Nasıl bu VPN'leri açabilirim bilgisi olan var mı acaba?
Opera yükleyip dahili VPN özelliğini aktif edin.
Eklenti ya da herhangibir program gerektirmez.
Hız yavaş olabilir ama ne kadar emin değilim.
Giremediğim ya da engellenmiş site görmedim yıllardır.
Uygun DNS değişikliği yapıp kullandığınız VPN leri tekrar deneyin. ( Yandex DNS)

Türkiye'de VPN'ler yavaş yavaş yasaklanmaya başladı. Manuel bağlantı ile VPN kullanmaya devam edebilirsiniz. Wireguard ya da OpenVPN uygulamasını indirin sonrasında ise kullandığınız VPN servisinin manuel bağlantı bölümüne gittikten sonra yapılandırma dosyasını indirin.

OpenVPN ya da Wireguard uygulamasından yapılandırma dosyasını içeri aktarın. VPN'yi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Türkiye'de VPN'ler yavaş yavaş yasaklanmaya başladı. Manuel bağlantı ile VPN kullanmaya devam edebilirsiniz. Wireguard ya da OpenVPN uygulamasını indirin sonrasında ise kullandığınız VPN servisinin manuel bağlantı bölümüne gittikten sonra yapılandırma dosyasını indirin.

OpenVPN'ya da wireguard uygulamasından yapılandırma dosyasını içeri aktarın. VPN'yi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Hocam biraz karışık gözüküyor videolu anlatımı var mı veya detay verebilir misiniz?

Opera yükleyip dahili VPN özelliğini aktif edin.
Eklenti ya da herhangibir program gerektirmez.
Hız yavaş olabilir ama ne kadar emin değilim.
Eklenti vpn lazım değil bana ip tv için arıyorum.

Hocam biraz karışık gözüküyor videolu anlatımı var mı veya detay verebilir misiniz?

Gayet basit, ilk olarak şunu sormalıyım. Wireguard mı tercih ediyorsunuz yoksa OpenVPN mi?

Proton VPN kullanıcısıyım. Avrupa'daki tüm sunuculara erişim kapatılmış. Sadece Amerika bölgesindeki sunuculara bağlantı yapabiliyorum. TT VPN'lere engel getirmeye başladı.

Yukarıdaki mesajıma ek yaptım.
Öncelikle DNS değiştirip kontrol edin.
Yandex DNS deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Proton VPN kullanıcısıyım. Avrupa'daki tüm sunuculara erişim kapatılmış. Sadece Amerika bölgesindeki sunuculara bağlantı yapabiliyorum. TT VPN'lere engel getirmeye başladı.

Yakın zamanda SurfsharkVPN'de yasaklandı. Seçimlerden sonra iyicene halkı sansürlemeye başladılar.

Yukarıdaki mesajıma ek yaptım.
Öncelikle DNS değiştirip kontrol edin.
Yandex DNS deneyin.

DNS'ler maalesef işe yaramıyor.

IPTV eğer android değil ise bunun için VPN desteğine sahip bir dağıtıcya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı