Türk Telekom vs Vodafone

Vodafone vs türk telekom

• Oy verenlerin toplamı
    23

Furkan Kirez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben şu an Türk Telekom kullanıyorum fakat kafamda Vodafone gamer paketleri var sizce geçmeli miyim? Eskişehir de ikamet ediyorum burada Vodafone mu Türk Telekom mu daha iyidir. Kesinlikle Turkcell düşünmüyorum. İkisi arasında hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben şu an Türk Telekom kullanıyorum fakat kafamda Vodafone gamer paketleri var sizce geçmeli miyim? Eskişehir de ikamet ediyorum burada Vodafone mu Türk Telekom mu daha iyidir. Kesinlikle Turkcell düşünmüyorum. İkisi arasında hangisini tavsiye edersiniz?

Bölgenizin ne getireceğini ne ben ne siz bilebilirsiniz. Aynı binanızca veya çevrenizde Vodafone kullanan varsa sorun.

Hocam 2 yıl kullanmış biri olarak söylüyorum Vodafone açık ara en kötü sağlayıcıdır önermiyorum kesinlikle.
Bende 2 yıldır tt faturalı kullanıyordum daha öncesi faturasız dı. Şimdiki paketler pahalı sıfırdan numara alırsak başka tabi
TT diyorum. Vodofone kullanan insanlar hiç memnun değil. Bende hiç değilim ne kadar mobil kullansamda memnun değilim.
Teşekkür ederim

Bölgenizin ne getireceğini ne ben ne siz bilebilirsiniz. Aynı binanızca veya çevrenizde Vodafone kullanan varsa sorun.
2 arkadaşım var biri Vodafone faturalı biri gamer paketlerinden birine sahip. İkiside iyi diyor. Yani biri eskiden kötüydü suan daha iyi diyor. Gamer kullanan arkadaşım ara ara çekememezlik yapsada memnunum diyor. O yüzden kararsız kaldım

Vodafone kullanıyorum, memnunum. paket fiyatlarının biraz dengesiz olması ve ara sıra arama yaparken sorun çıkartması biraz rahatsız ediyor o kadar. Türk Telekom'u denemediğim için yorum yapamayacağım.
Teşekkür ederim
Tamamen bulunduğun yere bağlı bu seçim. Ama bence Vodafone. Her ne kadar internet hızından memnun olmasam da.
Teşekkür ederim yanıtın için

Geri
Yukarı