Türk Telekom vs. Vodafone

Blynked

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Şu an da Turkcell kullanıyorum fakat fiyat konusunda hiç memnun değilim. Bu yüzden Türk Telekom veya Vodafone'a geçmek istiyorum. Sizce hangisine geçmeliyim bir öneriniz var mı?

Merhaba,
Şu an da Turkcell kullanıyorum fakat fiyat konusunda hiç memnun değilim. Bu yüzden Türk Telekom veya Vodafone'a geçmek istiyorum. Sizce hangisine geçmeliyim bir öneriniz var mı?

Vodafone'u öneririm her şey yanımda mağazasından 1.5TL'ye Wolfteam kodu alarak her hafta 5 GB kazanabiliyorsunuz ben bu şekilde ayda 6 TL'ye 20 GB internet kullanıyorum kesinlikle Vodafone öneririm.

Vodafone kullanıyorum ve hiç memnun değilim. TT daha iyiydi.

Avea yıllarından beri kullanırım, TT prime kullanıyorum şuan cepte ayrıca evde de TT kullanıyorum, mobilde internet hızı çok iyi ve başkasının telefonunun çekmediği yerde ben kullanabiliyorum. Fiyatları zaten internette yazıyor. En son 157 Mbps indirme hızı almışım mobilde.

Vodafone kontür ve fatura fiyatları ucuz iken çark kampanyasından internet çok nadiren çıkıyor. TT kontür ve fatura fiyatları Vodafone'a göre biraz fazla iken sil süpür kampanyasından daha sık internet hediyesi geliyor (6-7 haftadır aralıksız gece 5GB çıkıyor bana sil süpür'den) ve TT, Vodefone'dan daha kuvvetli çekiyor bana göre.

2-3 sene kadar Vodafone denen oparetörü kullandım maalesef hiç memnun değilim adamakıllı çekmiyor ve kopmalar yaşıyordum. Geçicekseniz TT geçin ben şu an Turkcell kullanıyorum pahalı fakat en azından adamakıllı çekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı