Türk Telekom vs Vodafone

Dediğinizin hepsi doğru ama şöyle bir şey var zaten öğrenciyim maalesef mesela 3 GB 1 k dakika+ 1 k SMS 255 TL gibi fiyatlara satıyorlar , bana iyi bir gbli paket lazım oda fiyatları baya artıyor. güzel bir paket olsa çok iyi olurdu
Karar sizin hocam. Yani bir pasta var fakat tadı çok kötü, üstündeki süsler o kadar kaliteli ki, pastayı iştahlı gösteriyor gibi bir durum.

Çekmemesi mi, biraz daha para verip daha iyi hizmet almak mı? Hocam, bazı şeylerin stabilitesi olması gerek. Az para vereceğim diye, çekmeyen bir hattı almak bana göre saçmalıktır. 3-5 daha veririm türk telekomdan alırım, en azından ulaşılabiliyor olduğumu bileyim.. birde, Ciddi bir anda internete ihtiyaciniz olur, Vodafone hattında telefon düzgün çekmediği için, internete girmek sıkıntı haline gelebilir. Dolayısıyla Türk Telekom en mantıklı seçim. Heryerde çekiyor. En iyisi turkcelldir tabi, orası ayri
Geçen FB-GS maçında yer altındaki elektrik kablosu sıkıntı çıkardığı için elektrik gitmişti abim Vodafoneluydu 1 Mbps internet ile zar zor izledi.
Sonra diğer abim geldi o da Türk Telekom kullanıyordu 10 Mbps internet ile gayette iyi izledi zaten Türk Telekom ile aldığı 10 Mbps hız bizim ev internetinin hızı.

Geçen FB-GS maçında yer altındaki elektrik kablosu sıkıntı çıkardığı için elektrik gitmişti abim Vodafoneluydu 1 Mbps internet ile zar zor izledi.
Sonra diğer abim geldi o da Türk Telekom kullanıyordu 10 Mbps internet ile gayette iyi izledi zaten Türk Telekom ile aldığı 10 Mbps hız bizim ev internetinin hızı.
Kbps'de download yapan adam, 10mbit interneti övüyor(!) işin latifesi tabi.. :D bu arada bende türk telekomu övdüm. Aynı saftayız raad ol 😀😀

Yaşadığınız ildeki yorumlara göre karar vermeniz lazım. Oradaki kullanıcıların yorumları son derece daha isabetli olur. Benim yaşadığım ilde Vodafone çekmiyorken Türk Telekom çekiyor. Tam tersi olan iller de var.

Mobil kısmı çok tutarsız. Çektiği yerde cayır cayır ama çekmediği yerde cehennemi yaşatıyor. En iyi cevabı çevrenizde Vodafone kullananlardan hız testi isteyerek alabilirsiniz. Tamam çoğu yerde çekmiyor olabilir ama çekebildiği noktalar da var. Şu anki operatörü adamakıllı paket sunmuyorsa kaçmaktan başka da çare yok.

Mobil kısmı çok tutarsız. Çektiği yerde cayır cayır ama çekmediği yerde cehennemi yaşatıyor. En iyi cevabı çevrenizde Vodafone kullananlardan hız testi isteyerek alabilirsiniz. Tamam çoğu yerde çekmiyor olabilir ama çekebildiği noktalar da var. Şu anki operatörü adamakıllı paket sunmuyorsa kaçmaktan başka da çare yok.
Hız testini yarın atarım hem Vodafone hem Türk Telekomun

Hız testini yarın atarım hem Vodafone hem Türk Telekomun
Türk Telekom'unki belli hocam zaten kendiniz kullanıyorsunuz. Varsa çevrenizde kullanan civarda direkt onlardan alın hız testini. Ben bu şekilde kaldığım KYK yurdunda Türk Telekom'un çok kaliteli olduğunu arkadaşımın hattında hız testi yaparak öğrendim.

Geri
Yukarı